پژمان نوری: بزرگترین مشکل ملوان بدهی‌های انباشته شده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: بزرگترین مشکل ملوان بدهی‌های انباشته شده است و هنوز بدهی‌های داخلی بسیار زیادی داریم که باید آنها را تسویه کنیم تا ملوان را از ورشکستگی که در این سال‌ها گرفتار آن شده نجات دهیم.

پژمان نوری در توضیح این خبر اظهار کرد: این مهمترین مسئولیت همه کسانی که تعصبی به تیم فوتبال ملوان دارند و در حال حاضر می‌توانند کاری برایش انجام دهند.

مدیرعامل باشگاه ملوان با بیان اینکه پرداخت بدهی دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق این تیم قدم بزرگی بوده است، گفت: حل شدن پرونده‌هایمان در فیفا مثل یک رویا بود.

پژمان نوری تصریح کرد: در حال پرداخت بدهی‌های سنگینی هستیم که سال‌ها از زمان لیگ برتر انباشته شده بودند و باشگاه در حالت ورشکستگی رها شده بود.

او یادآورشد: این روزها و با این نرخ ارز حل شدن پرونده‌های مفتوح در فیفا برای ما مثل رویا بود و واقعاً از پس آن بر نمی‌آمدیم، اما امروز خوشحالیم در مدتی کوتاه موفق شدیم به این مهم دست بیابیم که بدون حضور مهندس پوررشید میسر نبود.

او در خصوص پرداخت بدهی دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق ملوان گفت: بسیار خوشحالم که توانستیم یک بار سنگین دیگر را از روی دوش باشگاه ملوان برداریم. باید تشکر بسیار ویژه ای از طرف خودم و همه ی هواداران ملوان از اشکان پوررشید داشته باشم که با حضورشان گام‌های بزرگ و موثری برداشته شد.

پژمان نوری ادامه داد: نشست بسیار خوبی با دراگان اسکوچیچ داشتیم، ایشان مربی بزرگی هستند و فصلی که در ملوان حضور داشتند نتایج خوبی کسب کردند و یکی از فصل‌های خوب ملوان در دو دهه‌ی اخیر را رقم زدند، اما متاسفانه نزدیک به شش سال است که نیمی‌از مطالبات وی پرداخت نشده بود و در نشست روز گذشته توانستیم توافقی داشته باشیم و مطالبات باقیمانده وی را پرداخت کنیم. برای این مربی ارزشمند آرزوی موفقیت در بازی‌های ملی را دارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید