پژمانفر: قرارداد ویلموتس به یک سرخوردگی برای آحاد مردم تبدیل شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی‌در پاسخ به اظهارات مسعود سلطانی‌فر مبنی بر اینکه امیدواریم بحث رسیدگی به قرارداد ویلموتس به سمت تسویه حساب‌های سیاسی، ورزشی و جناحی نرود، گفت: باید بگویم قطعا این قرارداد مشکلاتی داشته که کار را به اینجا رسانده است.

نصرالله پژمانفر با بیان اینکه در حال حاضر نباید بحث تسویه حساب‌های اینچنین را مطرح کنیم، اظهار کرد: ماموریت ذاتی و تکلیف قانونی کمیسیون رسیدگی به طرز کار دستگاه‌هاست و ما هم در قرارداد ویلموتس این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

پژمانفر تصریح کرد: باید به این موضوع بپردازیم که کمیسیون اصل نود برای ورود به این قرارداد وسایر موارد وظیفه جدی دارد و جمع بندی مسائل را در قالب یک گزارش کامل به اطلاع رسانه‌ها و دستگاه‌های ذیربط می‌رساند.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی‌ادامه داد: برای همین منظور از کمیته فرهنگی، اجتماعی، و کمیته تربیت بدنی مجلس دعوت کردیم تا به کمیسیون اصل نود بیایند تا به این قرارداد به شکل ویژه‌ای رسیدگی شود.

او یادآورشد: اعضای فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی و همکارانشان خیلی پیگیر بحث قرارداد ویلموتس بودند و ما سیدنظام موسوی را در کمیسیون اصل نود برای پیگیری این بحث انتخاب کردیم.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی‌تصریح کرد: مسئولان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش در این زمینه مسئولیت مستقیم دارند و آنچه امروز باید برای آن تلاش و کوشش کنیم آن است که فضای خوب و امیدوار کننده‌ای را در جامعه ایجاد نماییم.

وی افزود: امروز قرارداد ویلموتس در حالت خوشبیانه به یک سرخوردگی برای آحاد مردم تبدیل شده و نگرانی‌هایی را برای دستگاه‌های مختلف امنیتی و اطلاعاتی ایجاد کرده و هر یک از این دستگاه‌ها با نگاه خاصی به بحث قرارداد ویلموتس می‌پردازند.

پژمانفر گفت:کمیسیون اصل نود وظیفه اصلی‌اش رسیدگی به طرح کار دستگاه‌ها است و باید به این مسائل ورود کند. طرز کارهایی که امروز مشکلاتی را برای بخش‌های مختلف کشور ایجاد شده باید واکاوی کرد و سپس این پرونده‌ها را به دستگاه‌های ذیربط ارجاع داد تا طرز کارها هم اصلاح شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید