پژمانفر: رقم قرارداد ویلموتس نجومی‌است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- نصرالله پژمانفر رئیس فراکسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی‌با انتقاد از رقم قرارداد ویلموتس گفت: مربیان حساب و کتابی دارند و نمی‌شود هر رقمی‌در قرارداد آنها نوشت.

نصرالله پژمانفر افزود: مسئله بعدی، نحوه تنظیم قرارداد است. جالب است این بندی که در قرارداد آمده (پرداخت رقم مشخص در صورت پایان همکاری)، از سمت طرف ایرانی به قرارداد اضافه شده و باعث پرداخت این خسارت شده است.

پژمانفر تصریح کرد: باید ببینیم چگونه یک کارشناس حقوقی این کار را می‌کند که ممکن است تبانی را به اذهان متبادر کند. طرف ایرانی بندی در قرارداد می‌گذارد که باعث ضرر و زیان به ایران می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قوه قضاییه به این پرونده ورود خواهد کرد یا خیر، گفت: از دستگاه قضایی باید در این باره سوال کنید. باید شکایتی از مسئولان مطرح شود تا قوه قضاییه اقدام کند.

رئیس فراکسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی‌ادامه داد: ما بررسی‌های لازم را انجام می‌دهیم و تلاش می‌کنیم موضوع را در قالب شکایت، در اسرع وقت به دستگاه قضایی انتقال دهیم. حتماً مسئولان ذی‌ربط، مسئولان پیشین و فعلی فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش را در این باره دعوت می‌کنیم.

او درباره احتمال تبانی مدیران فدراسیون فوتبال در پرونده مذکور گفت: من حرف قطعی نمی‌زنم، اما در یکی از گزارش‌های رسیده به ما آمده است که احتمال تبانی وجود دارد که باید بررسی شود.

وی تصریح کرد: کسانی مسئولیتی در حوزه گردشگری داشته‌اند و در مقطعی در سفری که رفتند، دیدارهایی داشتند که به جزئیات آن نمی‌پردازم. این موضوع باید بررسی شود و مسئولیت‌های وزارت ورزش بر عهده این افراد است.

پژمانفر یادآورشد: موضوع دوم اینکه چگونه می‌پذیرند این مربی درجه دوم یا سوم که دو تجربه مربیگری داشته و در هر دو اخراج شده، سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید