پورموسوی: مشکلات مالی ما بعد از بازی با استقلال پیش آمد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مورد تلاش نماینده مجلس برای رفع مشکلات مالی تیم گفت: نماینده شهر شیخ موسی احمدی جلسه خیلی خوبی با من داشت. او محبت داشت و پیگیری کرد. مبلغی پول آورد. از آن پول پرداختی داشتیم.

سیروس پورموسوی اظهار کرد: استارت خوبی خورد و من در روز آخر انتظار داشتم همه در کنار این تیم جمع شوند. چون بازی با فولاد فرماندار، اعضای شورای شهر، ‌مدیر کل اداره ورزش و جوانان و… آمدند.

وی ادامه داد: متاسفانه مشکلات ما بعد از بازی با استقلال پیش آمد. یک برد خوب مقابل شهرخودرو و یک مساوی خیلی با ارزش مقابل پیکان به دست آوردیم. بازی ما با استقلال ناگهان تجدید شد و جالب است که هیچ کسی از ما حمایت نکرد و پیگیر کارمان نشد.

پورموسوی ادامه داد: در بدترین زمان ممکن، بعد از مسابقه با پیکان بازی کردیم و نتیجه را هم واگذار کردیم. بازی بعد را هم به فاصله خیلی کم و با وجود اینکه ۴-۵ بازیکن مصدوم بودند مقابل شاهین برگزار کردیم. ضمن اینکه طبق قراری که گذاشته بودیم باید بعد از بازی با پیکان به بازیکنان پرداختی انجام شود که این اتفاق نیفتاد.

وی در مورد ادامه همکاری با پارس جنوبی جم اظهار داشت: من یک سال دیگر با پارس جنوبی قرارداد دارم. به خود باشگاه هم گفته‌ام با توجه به اینکه مردم و هواداران در این شهر من را دوست دارند تمایل به ادامه همکاری دارم و به قراردادم هم پایبند هستم اما باید شرایط فراهم شود.

پورموسوی در تشریح این شرایط عنوان کرد: ‌بحث تسویه حساب بدهی‌ها و تعیین بودجه مطرح است. ما می‌خواهیم بازیکن بگیریم. اکثر بازیکنان ممکن است بروند چون قراردادشان یکساله بوده، تعداد اندکی قرارداد دارند که شاید آن‌ها هم حاضر به بازی در لیگ یک نباشند. شاید هم بازیکنی تمایل داشته باشد بماند اما از نظر فنی ما او را تائید نکنیم و این متقابل است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید