پورموسوی: احتمال دارد پارس جنوبی در لیگ باقی بماند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی با ابراز امیدواری به بقا تیم پارس جنوبی گفت: تیمی‌که نیرو و بضاعت زیادی نداشت مجبور شد در ۹ روز سه بازی سخت برگزار کند. در بازی با استقلال هم باختیم و هم نفرات تیم را از دست دادیم.

سیروس پورموسوی اظهار کرد: در بازی با شاهین نفرات مورد نظر را در اختیار نداشتم وتیم ضعیفی بودیم. همه این‌ها در وضعیت ما تاثیرگذار بودیم. ما برای بقا برنامه‌ریزی کرده بودیم، ولی انگیزه در بین رقبا نیز زیاد بود و همه چیز دست به دست هم داد تا نتوانیم به خواسته‌مان برسیم.

پورموسوی با تاکید بر اینکه با این حال نا امید نیستیم و هنوز به هفته آخر امیداریم، تصریح کرد: امیدوارم بازیکنانم با روحیه و تمام توان بازی کنند و برنده از میدان خارج شویم.

وی در مورد وضعیت خطرناک تیم فوتبال پارس جنوبی در جدول رده‌بندی پس از تساوی بدون گل مقابل تیم فولاد خوزستان اظهار داشت: وضعیت نسبت به هفته قبل هیچ تغییری نکرده و ما همچنان در رده پانزدهم قرار داریم.

او ادامه داد: با این حال این مساوی موج مثبتی در تیم ما به وجود آورد چرا که مقابل تیم باانگیزه فولاد دروازه را بسته نگه داشتیم و موقعیت آنچنانی به آنها ندادند. از این رو امیدوارم بازیکنان به این باور برسند که می‌توانند در بازی پایانی برنده شده و حریف را شکست دهند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی ادامه داد: دیگر رقبا اگر ببرند ممکن است در لیگ برتر بمانند، ولی تیم ما حتی اگر برنده شود باز هم باید ببیند نتیجه دیگر بازی‌ها چه می‌شود. از این رو شرایط بدتری نسبت به دیگر رقبا داریم. تیم‌های ماشین‌سازی، گل‌گهر و ذوب‌آهن بازی‌های رو در رو دارند و ما به نتایج این بازی‌ها امیدواریم و شکست یا مساوی هر یک از آنها می‌تواند به ما کمک کند.

پورموسوی افزود: فوتبال همین است و شرایط جدول ایجاب می‌کند نگاهی به نتایج دیگر تیم‌ها داشته باشیم. به نتایج هفته‌ای که گذشت نگاه کنید همه به هم ارتباط دارند و چنین نگاهی در چنین شرایطی طبیعی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید