پورمند: غیرفوتبالی‌ها مثل قارچ در فوتبال رشد کردند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا پورمند فوتبالیست باتجربه و مربی سابق تیم ملی جوانان گفت: مشکل اصلی فوتبال ما این است که آدم‌‌‌های غیرمرتبط از سیاست یا اقتصاد به فوتبال وارد می‌شوند و کاری می‌کنند که فوتبالی‌ها رغبت نکنند حتی وارد فدراسیون شوند.

علیرضا پورمند با اشاره به اینکه ما انگار غریبه هستیم و حس خوبی از ورود از به فدراسیون نداریم، افزود: متاسفانه سال‌ها است افراد غیر فوتبالی مثل قارچ وارد فوتبال شدند و نمی‌دانم چه نیازی هست که در فوتبال از افراد امنیتی سیاسی کمک بگیرند.

پورمند با تاکید بر اینکه از طرفی این آدم سیاسی‌ها نیز هرکدام باند و رفقای خود را آوردند و حالا فوتبال ما را به این وضع انداختند، اظهار کرد: من نمی‌دانم چرا نهادهای نظارتی به پرونده‌‌‌های سال‌‌‌های گذشته هیچ رسیدگی نمی‌کنند و می‌بینیم که هر دفعه اتفاقات ناخوشایند مدام تکرار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در فوتبال ایران دروغ زیاد است؛ روابط پنهان زیاد است و کسی که مسئولیت می‌گیرد به خاطر مهارت فنی اش نیست، تصریح کرد: برای من عجیب است چطور فردی که هیچ وقت در فوتبال نبوده، پست سازمانی می‌گیرد؟

پورمند ادامه داد: دو نفر در فدراسیون فوتبال هستند که ۱۱ پست دارند! مگر قحط الرجال است؟ چرا باید ۱۱ پست را بین دو نفر تقسیم کنید؟ می‌گویید پول ندارید حقوق بدهید؟ پس چطور دلارها را بین مربیان خارجی پخش می‌کنید؟ به ایرانی نباید پول بدهید؟ این مسائل بی عدالتی است.

وی خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال زیر نظر فیفا است و ما سر هر موضوعی می‌شنویم که می‌گویند فیفا ایران را تعلیق می‌کند، در صورتی که من فکر نمی‌کنم هدف فیفا تعلیق باشد، آنها به دنبال تامین و توسعه فوتبال هستند و سیاست این نهاد هرگز تعلیق نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید