پورحمیدی: هیچ شناختی از مدیرعامل جدید تیمم ندارم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین پورحمیدی دروازه‌بان دوم تیم فوتبال استقلال درخصوص مدیرعامل جدید تیمش گفت:هیچ شناختی از آقای سعادتمند ندارم فقط خبرش را شنیدم و دعا می‌کنم در کارش موفق باشد و کار‌های باشگاه را به خوبی و درست پیش ببرد.

حسین پورحمیدی افزود: از صمیم قلب دعا می‌کنم هرچه زودتر ویروس کرونا از بین برود و مردم بار دیگر به زندگی عادی برگردند؛ البته دوست دارم از این طریق به جامعه پزشکی و همه پرستاران هم خسته‌نباشید بگویم، چون وقتی تصاویر آن‌ها را می‌بینم که از بس ماسک می‌زنند صورتشان زخم شده، دلم به حالشان می‌سوزد.

پورحمیدی اگر ویروس کرونا را به من بدهند شوتش نمی‌کنم و در دستانم لهش خواهم کرد طوری که از بین برود،اظهار کرد: اگر شوتش کمک باز جای دیگری به زمین می‌افتد و مردم گرفتار می‌شوند، اما قطعا با یک مشت بهش می‌کنم ازآن مشت هایی که با آن توپ را روی هوا دفع می‌کنم.

وی درپاسخ به این پرسش که چقدر به تمرینات این روز‌ها در خانه اهمیت می‌دهی؟ ابراز کرد: قطعاً این را می‌دانم که اگر بخواهم تمرینات را سَرسَری بگیرم و جدی کار نکنم قبل از هر کس خودم ضرر می‌کنم چرا که ما فوتبالیست‌ها داریم از بدنمان نان درمی‌آوریم و اگر قرار باشد بدنمان را آماده نگه نداریم، خیلی زود از سطح اول فوتبال دور می‌شویم و کارمان تمام است.

پورحمیدی درخصوص اینکه تاچه زمانی قرار است در استقلال بماند خاطرنشان کرد: اولویت با استقلال است وهر زمان مرا در استقلال نخواستند آن وقت تیمم را عوض می‌کنم؛ من از بچگی عاشق استقلال بودم و حالا هم بودن در این تیم را با هیچ چیز عوض نمی‌کنم.

وی در پاسخ به اینکه اوقات فراغتت را در خانه چطور سپری می‌کردی؟ گفت: سعی می‌کنم بیشتر وقتم را با تمرین کردن سپری کنم. یعنی زمانی که بلند می‌شوم تا تمرین کنم بهترین اوقات روزم است. در سایر اوقات فیلم می‌بینم. کتاب می‌خوانم یا سرم را با گوشی تلفن همراه گرم می‌کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید