پورحمیدی: هیچ‌کسی در دنیا به‌اندازه من دل‌تنگ و تشنه بازی کردن نبود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین پورحمیدی سنگربان فصل گذشته استقلال درخصوص دوران حضورش در استقلال گفت: اول این را بگویم که طوری دلم می‌خواست بازی کنم که از بیان کردن آن عاجزم. حتی می‌توانم ادعا کنم هیچ‌کسی در دنیا به‌اندازه من دل‌تنگ و تشنه بازی کردن نبود. اما با این‌وجود عادت به اعتراض کردن ندارم و اعتقاددارم مربیان عملکرد من را در تمرینات می‌بینند و اگر صلاح بدانند به من فرصت می‌دهند. می‌دانم با اعتراض کاری از پیش نمی‌رود، جز اینکه هم خودم و هم تیمم را وارد حاشیه کنم هیچ سودی ندارد.

حسین پورحمیدی درپاسخ به اینکه با محمود فکری قبل از جدایی صحبتی کردی؟ اظهار کرد: بله با ایشان حرف زدم و از شرایطم گفتم و اینکه تا چه حد دوست دارم بازی کنم. حتی به ایشان گفتم “گرچه به من احتیاج دارید اما با توجه به حضور مظاهری و حسینی عملاً باید یک‌فصل دیگر روی نیمکت بنشینم”. از ایشان خواستم که به من اجازه بدهند تا بروم و با کسب تجربه بیشتر به تیم برگردم.

وی در این مدت که در استقلال بودی از کسی ناراحت نیستی و گلایه ای نداری؟ ابراز کرد: نه‌تنها از کسی گلایه‌ای ندارم بلکه از همین‌جا می‌خواستم از آقای مددی کمال تشکر را داشته باشم که در این مدت و برای انتقال من به آلومینیوم زحمات بسیار زیادی متحمل شدند. از آقا محمود هم خیلی ممنونم که با درخواست من مبنی بر جدایی یک‌ساله از باشگاه موافقت کرد. اگر هم این اواخر صحبت‌هایی به وجود آمد، تنها به این دلیل بود که استقلال گلر سوم ندارد و دوست داشتند من امسال در کنار تیم باشم که این امر واقعاً برای من میسر نبود.

پورحمیدی افزود: من به آقای فکری گفتم که من دو سال پیش گلر یک استقلال خوزستان بودم، فصل قبل گلر دوم استقلال و این فصل نمی‌توانم گلر سوم استقلال باشم و به‌این‌ترتیب هرسال دارم پست رفت می‌کنم که آقای فکری هم‌صحبت من را قبول کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید