پهلوان: دعای خیر هواداران پرسپولیس باعث شد که به فینال آسیا برسیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احسان پهلوان هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا، گفت: افتخار بزرگی بود که همه اعضای تیم به آن رسیدند. تیم النصرتیم بسیار حرفه‌ای بود و بازیکنان گران قیمتی داشت اما غیرت ایرانی و دعای خیر هواداران پرعشق پرسپولیس باعث شد که به فینال آسیا برسیم.

احسان پهلوان درباره اخراجش در دیدار برابر النصر هم گفت: فکر می‌کنم کارت زرد اول من درست نبود اما در اواخر بازی چون بازی فیزیکی شده بود و خستگی هم تاثیرگذار بود آن خطا را انجام دادم. خداروشکر پرسپولیس همیشه باعزت است وتلاش بیش‌تر همه بازیکنان که واقعا از آن‌ها تشکر می‌کنم باعث شد این حماسه شکل بگیرد.

پهلوان درباره عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بازی‌های بسیار پرفشاری بود. تیم‌های قدرتمندی هم گروه ما بودند و هم‌چنین چون هر سه روز بازی‌ها انجام می‌شد کار را سخت کرده بود؛ اما همه اعضای تیم با تلاش بیش‌تر توانستند فعل خواستن را صرف کنند و به فینال بازی‌ها برسیم.

وی به اواخر دیدار پرسپولیس و النصر اشاره کرد و گفت: واقعا بازی پر استرسی بود. خصوصا وقت اضافه و پنالتی‌ها با استرس بود. واقعا من شخصا تا الان چنین استرسی را تجربه نکرده بودم و خداوند عزت داد که بتوانیم با تمرکز بالا از این مرحله سخت صعود کنیم و به فینال برسیم. در آخر به کادر فنی و بازیکنان و همه اعضای تیم و همه هواداران سرخ دل و مردم ایران این موفقیت را تبریک می‌گویم. به امید خدا قهرمانان آسیا بشویم.

پهلوان در پایان خاطرنشان کرد: خدا را شکر که به فینال بازی‌ها رسیدیم. همه از جان تلاش کردند. من هم همه تلاشم را کردم که بتوانم بهترین بازی‌ها را انجام بدهم و همه‌ هم و غم ما این بود که بتوانیم به فینال بازی‌ها برسیم و این موفقیت حاصل شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید