پنجعلی: فکر نمی‌کردم گل محمدی بتواند تیم را به این خوبی هماهنگ کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد پنجعلی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این پرسپولیس می‌تواند فصل آینده در لیگ برتر نتایج خوبی بگیرد گفت: قطعا پرسپولیس می‌تواند روزهای خوبش را ادامه دهد.

محمد پنجعلی درتوضیح این خبر اظهار کرد: هم آقای گل محمدی با تجربه است و به خوبی می‌تواند از بازیکنان بازی بگیرد و هم بازیکنان انگیزه بسیار بالای دارند لذا جای هیچ نگرانی نیست.

وی اضافه کرد: آنهای که تازه به پرسپولیس آمدند به خوبی می‌داند بازی‌هایشان در این تیم دیده می‌شود. بنابراین با انگیزه بالا بازی می‌کنند و دوست دارند بهترین عملکردشان را به نمایش بگذارند.

پنجعلی افزود: شخصا فکر نمی‌کردم گل محمدی بتواند با این تغییرات زیاد با وجود زمان کمی‌که در اختیار داشت تیم را هماهنگ کنند اما این اتفاق رخ داد و او با هنرمندی خود توانست تیم را به خوبی آماده مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کند در این زمینه گل محمدی و کادرش نقش مهمی‌را ایفا کردند تا بتواند پرسپولیس را برای بازی‌ها آماده کنند.

وی در پاسخ به این سوال آیا پرسپولیس می‌تواند از گروهش در لیگ قهرمانان آسیا صعود کند گفت: الان که تیم صدرنشین است و من امیدوارم با ادامه این روند پرسپولیس بتواند به عنوان تیم صدرنشین از گروه صعود کند.

او با بیان اینکه خارج از تعصب، من پتانسیل فنی پرسپولیس، در زمین، روی نیمکت و در کادر فنی را بیشتر می‌دانم، ابراز کرد: مهم این که ما روی کار خودمان تمرکز داشته باشیم و خیلی نباید درگیر حواشی و بازی‌‌‌های طرف مقابل شد.

پنجعلی در ارتباط با مسائل داوری که با توجه به رویه هفته‌‌‌های اخیر لیگ و سوابق دربی‌‌‌های گذشته باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده است، خاطرنشان کرد: ما برای داوران احترام قائل هستیم و نمی‌گوییم اشتباهات عمدی است، مگر اینکه خلاف آن ثابت شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید