پنجعلی: عدم نظارت فوتبال را به خاک سیاه نشانده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد پنجعلی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ نظارتی بر فوتبال ایران وجود ندارد، می‌بینیم که مدیران عامل علیه هم صحبت می‌کنند صد درصد مسائلی وجود دارد لذا باید بررسی کنند ببینند چه اتفاقی افتاده، چرا باشگاه‌ها تا این حد بدهی دارند؟

محمد پنجعلی با اشاره به اینکه این بدهی‌ها ضعف مدیریت است اما این که چه کسی مقصر است را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌توانیم تشخیص بدهیم، افزود: می‌توانند همه باشگاه‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بررسی و حسابرسی کنند و آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام کنند تا مدیر دیگری که می‌خواهد بیاید حواسش جمع باشد اما نمی‌دانم چرا ملاحظه می‌کنند.

پنجعلی در مورد این که سپاهان به صورت شفاف در مورد قراردادها صحبت نمی‌کند، عنوان کرد: هیچ کس نمی‌آید در مورد تخلفاتی که انجام داده صحبت کند، این طبیعی است باید قانون و مراجع قضایی ورود کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه فوتبال ما آلوده است، تصریح کرد: این ارقام برای مربیان و بازیکنان خارجی وجود داردف بازیکنانی هستند که می‌آیند و بازی نمی‌کنند و می‌روند شکایت می‌کنند، چند میلیارد هم می‌گیرند؛ کسی هم جوابگو نیست.

پنجعلی با بیان اینکه صحیح نیست که با مردم شفاف نباشیم. طبیعی است کسی در مورد این مسائل صحبت نکند و سعی کنند مخفی بماند، ادامه داد: اما وقتی قانون بیاید مجبورند جوابگو باشند، اگر سوءاستفاده شده باید جوابگو باشند، باید خیال مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ راحت و اعتماد آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جلب کنیم.

وی با بیان اینکه پیروانی دقیقا به موضوع درستی اشاره کرده که تمام فوتبال ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در برمی‌گیرد، ادامه داد: در خود پرسپولیس عده‌ای از مدیران آمدند و مشکلاتی داشتند.

پیشکسوت تیم فوتبال رسپولیس ضمن اشاره به وجود ارقام نجومی‌در فوتبال یادآورشد: برای این گونه مسائل باید بازرسی کل کشور ورود کند و به مردم اعلام کنند که مثلاً در فلان باشگاه چه گذشته، این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قانون باید تعیین و اعلام کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید