پنجعلی: شرایط دربی با بازی‌‌‌های دیگر کاملا متفاوت است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد پنجعلی پیشکسوت سرخپوشان درباره بازی دربی و اینکه پرسپولیس در این بازی ترکیبی متفاوت داشت، گفت: در مجموع بازی خوبی بود و حتی برای ما که از خانه این بازی را تماشا می‌کردیم هیجان داشت. همه چیز خوب بود و بازی هم به پنالتی کشیده شد اما هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

محمد پنجعلی در پاسخ به این سوال که گل‌محمدی نفراتی را برای پنالتی انتخاب کرد که چند شانس از دست رفت، اظهار داشت: ما می‌دانیم انتخاب نفرات چقدر تاثیرگذار است. چرا فکر می‌کنیم آنچه ما می‌دانیم درست است؟ یحیی عمرش را در فوتبال گذاشته است.

این پیشکسوت پرسپولیس همچنین درباره اینکه هواداران این تیم همیشه برد به ویژه در دربی را انتظار دارند، یادآور شد: ما خیلی از بازی‌ها را برده‌ایم و این بازی نشد. البته این بازی را هم برده بودیم اما اتفاقی افتاد که بازی به تساوی کشیده شد. این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد. تیم‌های دیگر که چند سالی است جام نبرده‌اند چه بگویند؟ من فکر می‌کنم مردم فقط باید حمایت کنند.

پنجعلی درباره شرایط تیم برای دربی نیز یادآورشد: شرایط دربی کاملا متفاوت است. الان مثل همیشه یک تحلیل‌هایی می‌شود. مهم این است که شرایط دو تیم در روز بازی چگونه باشد.

او با تاکید بر اینکه خارج از تعصب، من پتانسیل فنی پرسپولیس، در زمین، روی نیمکت و در کادرفنی را بیشتر می‌دانم، تصریح کرد: دربی یک بازی خاص است. استرس‌ها و تنش‌های خاص خودش را هم دارد و خیلی نباید درگیر حواشی و بازی‌های طرف مقابل شد.

پنجعلی در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: کادر شرایط بازیکنان را می‌داند، چطور قبل از این بازی کادر خوب بود؟ این برد استقلال خفیف و در ضربات پنالتی بود. پنالتی است و یک لحظه ممکن است همه چیز خراب شود. امکان افتادن هر اتفاقی در دربی وجود دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید