پنجعلی: سرخ‌پوشان بازی‌های سختی در لیگ قهرمانان آسیا دارند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد پنجعلی کاپیتان اسبق پرسپولیس با اشاره به بازی‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان گفت: سرخ‌پوشان بازی‌های سختی در لیگ قهرمانان آسیا دارند و اکنون باید به این تیم آرامش داد.

محمد پنجعلی اظهار کرد: بازیکنان خوبی هم جذب پرسپولیس شده‌اند که هر کدام از آنها از بهترین‌های لیگ بودند و می‌توانند از نظر کیفی ارتقا هم پیدا کنند به شرط آنکه مورد حمایت هواداران پرسپولیس قرار بگیرند.

وی در مورد شرایط پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات ابراز داشت: ابتدا باید بگویم در فصل نقل و انتقالات مهم‌ترین مسئله این است که نظر کادر فنی تأمین شوند و بازیکنانی جذب شوند که سرمربی و کادر فنی خواهان آنها است.

پنجعلی ادامه داد: نباید اینجوری فکر کنیم که چند بازیکن از تیم جدا شده‌اند زیرا در پرسپولیس سال‌های سال است که بازیکنان زیادی آمده‌اند و رفته‌اند. بازیکنان بزرگی در این تیم بازی کرده‌اند و رفته‌اند و دیگران جای آنها آمده‌اند و این چرخه همچنان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: حتی می‌توان گفت اکثر بازیکنانی که به پرسپولیس آمده‌اند در ابتدا گمنام بوده‌اند اما در این تیم از نظر کیفی ارتقا یافته‌اند و ستاره‌ شده‌اند و ارزش معنوی و مادی آنها افزایش پیدا کرده است.

پنجعلی یادآورشد: نباید مردم فقط به اسم بازیکنان نگاه کنند. بازیکنان جدیدی که آمده‌اند باید حمایت شوند و این چرخه رفت و آمد بازیکنان همیشه ادامه دارد. زمانی من بازی می‌کردم و پس از من هم خیلی‌ها آمدند که بهتر بودند. مهم این است که تیم آرامش داشته باشد.

او در مورد آپشن‌های قرارداد اوساگونا خاطر نشان کرد: من هیچ اعتقادی به بازیکنان خارجی ندارم حضور بازیکنان بی‌کیفیت خارجی هیچ اتفاق مثبتی را در فوتبال ما رقم نمی‌زند. بنابراین بهتر است به جای جذب چنین بازیکنانی به بازیکنان ایرانی میدان بیشتری بدهیم. بازیکنان ایرانی اکنون به اروپا و تیم‌های خوب درجه اول می‌روند پس ما نیازی به بازیکن بی‌کیفیت خارجی نداریم.

پنجعلی گفت: شاید در لیگ قهرمانان آسیا بتوانیم بازیکنان با کیفیت خارجی را به عنوان بازیکن کمکی در اختیار بگیریم وگرنه در لیگ برتر ما نیازی به چنین خارجی‌های بی‌کیفیتی نیست. اگر بتوانیم بازیکنانی که به اروپا می‌روند و لژیونر می‌شوند را حفظ کنیم بسیار بهتر از آن است که بازیکنان بی‌کیفیت خارجی را جذب کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید