پنجعلی: اشتباهات داوری در بازی‌‌‌های اخیر سهوی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد پنجعلی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره ارزیابی خود از شرایط تیم برای بازی نیمه نهایی جام حذفی،گفت: شرایط دربی کاملا متفاوت است.

محمد پنجعلی با بیان اینکه شرایط پرسپولیس هم برای آن بازی کاملا متفاوت خواهد بود. الان مثل همیشه یک تحلیل‌هایی می‌شود، اظهار کرد: مهم این است که شرایط دو تیم در روز بازی چگونه باشد.

پنجعلی افزود: من پتانسیل فنی پرسپولیس، در زمین، روی نیمکت و در کادر فنی را بیشتر می‌دانم. دربی یک بازی خاص است. استرس‌ها و تنش‌های خاص خودش را هم دارد و این حرف تعارف بر نمی‌دارد. زمان ما بود، الان هم هست.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: مهم این که قبل از دربی روی کار خودمان تمرکز داشته باشیم و خیلی نباید درگیر حواشی و بازی‌های طرف مقابل شد.

وی ادامه داد: پرسپولیس در بازی با گل گهر سیرجان، دو نیمه کاملا متفاوت داشت. در نیمه اول، خوب و در حد انتظار نبود اما در نیمه دوم، ده نفره، بازی را برگرداند. تغییر سیستمی‌که کادر فنی ایجاد کرد، کاملا موثر بود و پرسپولیس با یک بازیکن کمتر، سوار بازی شد.

او در ارتباط با مسائل داوری که با توجه به رویه هفته‌های اخیر لیگ و سوابق دربی‌های گذشته باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده است، خاطرنشان کرد: ما برای داوران احترام قائل هستیم و نمی‌گوییم اشتباهات عمدی است، مگر اینکه خلاف آن ثابت شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس یادآورشد: توصیه من به بازیکنان است که اگر احساس کردند داور اشتباه کرد، نباید تمرکز و آرامش‌شان بر هم بریزد. نباید به شکلی وارد تنش شوند که نتوانند کار خودشان را به درستی انجام بدهند. این مساله بسیار تعیین کننده است.

پنجعلی تصریح کرد: ما داوران متشخص و با شرافتی داریم و فرض همه ما بر این است که اشتباهات سهوی هستند و چون سهوی هستند، نمی‌تواند به سود یک طرف باشد. البته مسائل مختلف می‌تواند روی داور دربی تاثیر بگذارد تا عملکرد خوب خودش را نداشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید