پس لرزه‌‌‌های یک باخت (ذوب آهن)

 به دلیل حضور صالح حردانی و عزیز بک آمانوف مقابل این تیم در ترکیب تیم استقلال، باشگاه ذوب آهن از باشگاه تهرانی شکایت کرد.

باشگاه ذوب آهن معتقد است با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال به دلیل شکایت فرشید باقری و فرشید اسماعیلی، این تیم نمی‌تواند از بازیکنان جدید خودش استفاده کند. حتی گفته می‌شود وکیل فرشید باقری نیز از فیفا در این مورد استعلام گرفته و مسئولین مربوطه در فدراسیون جهانی فوتبال تاکید کرده‌اند که باشگاه استقلال نمی‌تواند از نفرات جدید خودش استفاده کند.

به همین خاطر باشگاه ذوب آهن شکایتی را در سازمان لیگ مطرح کرده و باید دید که مسئولان فدراسیون فوتبال چه تصمیمی‌را اعلام خواهند کرد.

با این حال، طبق پیگیری‌‌‌های انجام شده، مجوز بازی این دو بازیکن توسط فدراسیون فوتبال صادر شده است. بیژن طاهری سرپرست استقلال هم بعد از مسابقه با ذوب آهن اعلام کرد وقتی سازمان لیگ کارت بازی صادر می‌کند چه مشکلی وجود دارد؟ ظاهرا باشگاه استقلال برای پرداخت مطالبات این  دو بازیکن طلبکار، تعهدی به کمیته تعیین وضعیت بازیکان داده و توافقنامه تسویه با آن‌ها را ارائه کرده است.

جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال از جملع نفراتی است که می‌تواند با توضیحات خود ابهامات در خصوص این موضوع را برطرف کند اما او فعلا ترجیح داده سکوت کند

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید