پزشک تیم فوتبال پرسپولیس: تست کرونای بشار رسن منفی شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- دکتر علیرضا حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط تیم گفت: خوشبختانه مصدومیت جدی نداریم و کلیه بازیکنان در اختیار کادر فنی می‌باشند و همه چیز به خوبی پیش می‌رود.

دکتر علیرضا حقیقت همچنین در خصوص تست بازیکنان تیم عنوان کرد: پیش از بازی با تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از کلیه بازیکنان تست کرونا به عمل آمد و خوشبختانه هیچ مورد یا مشکلی پیش نیامد.

پزشک پرسپولیس در مورد تدابیر بهداشتی برای سفر به اهواز خاطر نشان کرد: تمام تدابیر بهداشتی و پروتکل‌های آن در این سفر رعایت و انجام خواهد شد و همه اتاق‌ها پیش از اسکان بازیکنان در هتل، ضد عفونی می‌شود. ضمن اینکه لوازم ضد عفونی و محافظتی که هر روز در اختیار تیم قرار می‌گیرد، در این سفر نیز در دسترس اعضای تیم خواهد بود.

دکتر علیرضا حقیقت در خصوص امور پزشکی تیم و سلامت بازیکنان خاطرنشان کرد: به دلیل شیوع و افزایش روز افزون بیماری کرونا، علائم حیاتی و شرایط تک تک بازیکنان به طور روزانه مورد بررسی قرار می‌گیرد و خوشبختانه تمام اعضای تیم در صحت و سلامت بسر می‌برند.

حقیقت در مورد وضعیت بشار رسن گفت: بشار رسن پس از تست کرونا که منفی اعلام شد، به جهت مصدومیت جزیی که داشت، زیر نظر کادر پزشکی به درمان پرداخت و به زودی به تمرینات گروهی باز می‌گردد.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت بازیکنان این تیم اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس در صحت و سلامت به اهواز سفر می‌کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید