پزشک: تمدیدهای بازیکنان باشگاه سپاهان انجام شده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سید علی پزشک عضو هیات مدیره باشگاه سپاهان در مورد نقل و انتقالات تیم سپاهان گفت: تمدیدهای ما تقریبا انجام شده و از این نظر با بازیکنانمان مشکلی نداریم. دانیال اسماعیلی فر هم دیروز به تمرین رفت و کارش را شروع کرد. در مورد بازیکنان جدید هم، در یکی دو پست نیاز به تقویت داریم که مذاکراتش انجام شده، باید نهایی شود تا بتوانیم اسامی‌را اعلام کنیم.

سید علی پزشک در مورد اینکه آیا ممکن است تکسیرا سرمربی این تیم اعلام شود، افزود: الان در حال حاضر تکسیرا سرمربی ما است. همانطور که در دو بازی اخیر هم بود. ما باید بتوانیم نتایج مذاکرتمان را روی یک سرمربی جمع بندی کنیم. اگر ان شاالله به بازی‌های آسیایی برسد در خدمت او هستیم. اگر طولانی تر شد، بازی‌های آسیایی را ممکن است با تکسیرا برویم. این مساله قطعی نیست.

وی در مورد اینکه آیا تکسیرا جزو گزینه‌ها است، گفت: نمی‌گویم گزینه است یا نیست. الان سرمربی است. پرقدرت باید تیم را تمرین بدهد. تاکتیک‌ها را پیاده کند. نمی‌توانیم تیم را رها و منوط به انتخاب سرمربی کنیم. باید در آسیا پرقدرت ظاهر شویم و این سکان را مثل دو امدادی به دست سرمربی بعدی بدهد.

پزشک ادامه داد: باید گزینه‌ها و سناریو‌های مختلفی را داشته باشیم. اگر سرمربی ما زود و قبل از بازی‌های آسیایی رسید، که چه بهتر، اگر احیانا بنا به دلایلی طولانی‌تر شد بازی‌های آسیایی را با تکسیرا انجام می‌دهیم تا بعدا تکلیف مشخص شود.

وی در مورد قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی اظهار داشت: با این قانونی که آمد، به کار گیری مربی خارجی ممنوع شد. جمشید نورشرق هم بر این مساله تاکید کرد که حتی استراماچونی و کالدرون هم امکان حضور ندارند و مقداری برنامه‌های ما دستخوش تغییر شده است.

پزشک افزود: وقتی برنامه و بودجه وجود داشته باشد طبق همان هزینه می‌شود و کم و کسری به وجود نمی‌آید. ما مشکلی از این بابت نداشتیم. یکی از گلایه‌هایمان هم همین است که چرا باشگاه‌هایی که در جذب مشکل نداشتند منع شدند. فقط هم سپاهان نبوده، باشگاه‌های دیگری هم بوده‌اند که مشکل خاصی و پرونده‌ای در مورد بازیکن یا مربی خارجی نداشتند، هم منع شدند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید