پروین: نباید حرمت هیچ پیشکسوتی از بین برود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی پروین پیشکسوت فوتبال ایران گفت: خیلی‌ها دنبال این بودند که فوتبال را از دوقطبی بودن خارج کنند و می‌خواستند نامی‌از این دو تیم نباشد اما می‌بینید که هر موقع دربی می‌شوداز دو ماه قبل تب و تاب این بازی در فوتبالی‌ها وجود دارد و آنهایی که دنبال خراب کردن سرخابی‌ها بودند ناموفق شدند.

علی پروین بابیان اینکه اصلا تیم ملی ما وقتی قوی هست که پرسپولیس و استقلال قوی باشند، اظهار کرد: در این شرایط نباید حرمت هیچ پیشکسوتی از بین برود و ما باید هوای هم را داشته باشیم ما فوتبالی‌ها باید حودمان پست خودمان بایستیم.

پروین در مورد ماجرای پیش آمده بین امیر قلعه نویی و افشین پیروانی ابراز کرد: قلعه نویی و پیروانی هر دو شاگردان من بوده اند درست است که ما پیشکسوتان پرسپولیس همیشه هوای هم را داریم اما من به ماجرای پیروانی و قلعه نویی نگاه دیگری دارم و معتقدم ما پیشکسوتان باید احترام هم را نگه داریم.

پیشکسوت فوتبال ایران با تاکید بر اینکه نباید همدیگر را خراب کنیم تصریح کرد: من به افشین پیروانی که خودش هم در جلسه حضور داشت گفتم تعصبی که تو به پرسپولیس داری برای همه ثابت شده است.

وی افزود: به پیروانی گفتم در یکی از روزهایی که قلعه نویی در تهران است او را به دفترم دعوت می‌کنم و از افشین هم می‌خواهم که بیاید و این ماجرا را تمام کنند نباید بین پیشکسوتان تنش پیش بیاید و این طور جواب هم را بدهیم.

پروین با تاکید بر اینکه همه می‌دانند که وقتی پای منافع تیم پیش می‌آید حاضری هر کاری کنی تا این حق ضایع نشود، یادآورشد: این پرسپولیس و استقلال اگر به این درجه محبوبیت بین مردم رسیده به خاطر همین پیشکسوتانی است که زمانی در چمن باعث افتخارآفرینی شده اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید