پروین: خدا کند مدیران دولت اجازه ندهند این ۲ باشگاه به مشکل بخورند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی پروین پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص پیش بینی اش از فینال لیگ قهرمانان گفت: پرسپولیس با این بازی که روز گذشته کرد و در این فاصله ۳ روزه بازی‌ها شاهکار کرد. در این ۵۵ ساله فوتبالم ندیدم بازیکنی اینقدر سرحال بدود. دم همه بچه‌ها گرم.

علی پروین با بیان اینکه از گل محمدی تا تدارکات گرفته زحمت کشیدند، تصریح کرد: امیدوارم هر دو تیم استقلال و پرسپولیس حمایت شوند که آخر سال گرفتار بدهی و شکایت‌ها نباشند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه بازی سیاسی را بردیم در حالی که آنها پاداش گذاشته بودند، اظهار کرد: اگر فینال ۶ روز دیگر که بود پرسپولیس حتما آن بازی را هم برنده می‌شد.

پروین در خصوص حضور نسل جدید مربیان در فوتبال ایران گفت: فرهاد مجیدی بد نتیجه نمی‌گرفت ولی آن مصاحبه مدیرعامل استقلال تیم را به هم ریخت. او قبل از بازی استقلال و پرسپولیس با مصاحبه در ورزش و مردم تیمش را از هم پاچید. صلاح است قبل از جام حذفی مدیرعامل با یک مربی دیگر مذاکره کند؟ خدا کند مدیران دولت اجازه ندهند این ۲ باشگاه به مشکل بخورند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص اینکه کاپیتان این تیم عنوان کرده تیمش با دست خالی راهی مسابقات شده گفت: شما با این سوال به حرف من می‌رسید. دولت باید کمک کند. باز هم باید از اسپانسر تشکر کرد که ۶۰-۷۰ میلیارد پول داده است. آقای روحانی به داد این دو تیم برس.

پروین در حاشیه مراسم استقبال از اعضای تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: برد پرسپولیس را به ۳ قسمت تقسیم می‌کنم. این برد یک بعد سیاسی داشت که خیلی مهم بود. مساله بعد هم فوتبال بود و مساله سوم هم باعث افتخار من شده این است که آن زمان که می‌گفتیم مربی خارجی به درد نمی‌خورد کسی باور نمی‌کرد اما حالا به نتیجه رسیدیم همه کار از دست مربی ایرانی بر می‌آید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید