پرهیزکار: می‌توانیم لیگ را با این وپروتکل‌های بهداشتی برگزار کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال در خصوص احتمال برگزاری لیگ برتر فوتسال به صورت متمرکز تاکید کرد: بله؛ خدا را شکر همکارانم در سازمان لیگ برگزاری مسابقات به صورت مجتمع را هم پیش بینی کرده‌اند. تمام برنامه‌ها انجام شده است و فقط منتظر مجوز هستیم.

داود پرهیزکار با اشاره به برنامه‌های تیم ملی فوتسال برای رقابت‌های قهرمانی آسیا خاطرنشان کرد: پنج مرتبه بازی‌های قهرمانی آسیا به تعویق افتاد. ایران اولین تیم ملی بود که توانست در اوضاع کرونا بازی دوستانه ملی برگزار کند. لیگ سال گذشته را تمام کردیم و آسیبی هم نداشتیم. مهمترین آیتم برای برنامه ریزی تیم ملی، برگزاری لیگ و آماده سازی بازیکنان است.

پرهیزکار درباره دلیل برگزار نشدن مسابقات لیگ برتر فوتسال گفت: اگر بحث بیماری باشد لیگ در چهار پنج رشته دیگر برگزار می‌شود و مشکلی ندارند. ما هم ادعا داریم می‌توانیم لیگ فوتسال را با این شرایط و پروتکل‌های بهداشتی برگزار کنیم. عواملی داریم که برای AFC و مسابقات آسیایی پروتکل بهداشتی می‌نویسند از جمله دکتر سیف. دلیل عدم صدور مجوز برای برگزاری لیگ فوتسال را نمی‌دانیم.

رئیس کمیته فوتسال تصریح کرد: برخورد در هندبال و بسکتبال بیشتر از فوتسال است. دلیل برگزار نشدن لیگ فوتسال فنی نیست. امیدوارم دوستانمان در وزارت ورزش و وزارت بهداشت بازنگری کنند تا سریع‌تر لیگ خود را آماده کنیم.

وی اضافه شدن مربی جدید به تیم ملی فوتسال به جای محمد هاشم زاده را منتفی دانست و گفت: کادر فنی فعلاً درخواستی برای اضافه کردن مربی جدید نداشته است. محمدرضا حیدریان یکی از بزرگان فوتسال در کنار ناظم الشریعه است و فعلاً با همین کادر کار را جلو می‌بریم.

پرهیزکار گفت: اگر شخصی مدنظر سرمربی باشد به تیم اضافه می‌شود. هدفمان این است که عنوان قهرمانی را حفظ کنیم و فوتسال ایران آقای آسیا باقی بماند. مسئولان هم باید کمک کنند. دو «فیفا دی» تا پیش از شروع مسابقات قهرمانی آسیا داریم و باید تورنمنتی را پیش بینی کنیم تا تیم ملی آماده اعزام به مسابقات شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید