پرهیزکار: اولویت ما این است که لیگ فوتسال با سلامت آغاز شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال درباره بازی‌های تدارکاتی مدنظر کمیته فوتسال برای تیم ملی ایران گفت: ما چند دعوتنامه از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکای جنوبی دریافت کرده‌ایم، اما اکنون با شرایط ویژه‌ای مواجه هستیم و هر کدام از آنها، مشکلات خاص خود را دارد.

داود پرهیزکار با بیان اینکه ممکن است اگر یکی از پیشنهادها را بپذیریم، اظهار کرد: شرایط کرونا حادتر شود و وضعیت تغییر کند. برنامه‌ریزی در این شرایط خیلی سخت است.

پرهیزکار با انتقاد از نامعلوم بودن تکلیف مسابقات قهرمانی آسیا بیان کرد: اولویت ما این است که لیگ با سلامت آغاز شود و بازیکنان در شرایط بازی قرار بگیرند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: اگر ستاد مبارزه با کرونا و نیز شرایط فدراسیون فوتبال به ما اجازه بدهد و AFC تکلیف مسابقات آسیایی را مشخص کند، بازی‌های دوستانه‌ای را تدارک می‌بینیم.

پرهیزکار درباره خبر رسانه‌های عربی مبنی بر تعویق مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا گفت: نامه‌ای مبنی بر تعویق بازی‌ها برای ما نیامده است، بلکه کمیته فوتسال AFC به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد تعویق دو تا سه هفته‌ای مسابقات را ارائه کرده که تأثیری روی کار ما ندارد.

او با تاکید بر اینکه شرایط بیماری کرونا در آبان با آذر چه تفاوتی دارد؟ راجع به وضعیت میزبان رقابت‌ها اظهار داشت: تاکنون فقط نام کویت را به‌عنوان میزبان مطرح کرده‌اند، اما درباره این موضوع چیزی قطعی نشده است.

رئیس کمیته فوتسال در واکنش به اینکه ناظم‌الشریعه معتقد بود می‌توان تورنمنت کیش را با سه تیم برگزار کرد، خاطرنشان کرد: ما لیگ برتر را روز ۱۰ مهر آغاز می‌کنیم و باید این فرصت را به باشگاه‌ها بدهیم که خودشان را آماده کنند.

پرهیزکار ادامه داد: پس از اینکه تیم ملی کویت هم در خروج از کشورش دچار مشکل بود و از تورنمنت کیش انصراف داد، خیلی صلاح نبود با عراق و دو تیم از ایران به کیش برویم و بازی کنیم. با توجه به آماده‌سازی تیم‌ها برای شروع لیگ، بهتر بود این تورنمنت برگزار نشود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید