پرهیزکار: اعضای تیم فوتسال ایران باید قدر بدانند!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رییس کمیته فوتسال داوود پرهیزکار در رابطه با حضور دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در رشته فوتسال بیان کرد: از روی که وارد فوتسال شدیم، تصمیممان بر همین بوده است.

داوود پرهیزکار اظهارکرد: این دو تیم مقبولیت بالایی در جامعه دارند و می‌توانند انگیزه ای هم برای سایر تیم‌ها شود. ضمن اینکه تماشاچی هم دارند و این می‌تواند پیشرفتی هم برای فوتبال به شمار بیاید.

او ادامه داد: جلسه ای در اصفهان میان هیئت رئیسه سازمان لیگ برگزار شد.تصمیم نمی‌دانم چه شده است. مدیرعامل استقلال هم ابراز علاقه کرده و فکر می‌کنم با حضور این دو تیم شرایط فوتسال خوب شود.

پرهیزکار ادامه داد: پرسپولیس و استقلال هم بخش تلویزیونی و هم اسپانسر را بهتر خواهند کرد و به سایر تیم‌‌‌های ما هم کمک خواهند کرد. در فوتبال هم شرایط همینطور است و سایر تیم‌ها وقتی با استقلال و پرسپولیس بازی می‌کنند، از تبلیغات و سایر مباحث سود می‌برند.

او درباره برنامه‌های آماده‌سازی اخیر تیم ملی فوتسال اظهار داشت: اردوهای داخلی تیم ملی فوتسال جهت حضور موفق در جام ملت‌های فوتسال آسیا را از هر دو جنبه کمی‌و کیفی به خوبی برگزار کردیم.

وی ادامه داد: البته شیوع ویروس کرونا موجب لغو بسیاری از برنامه‌های خوب دیگری شد که برای تیم ارزشمند فوتسال کشورمان در نظر داشتیم. با این حال همه تلاش کمیته فوتسال و فدراسیون فوتبال این بوده که حتی در شرایط خاص موجود در ۷ ماه اخیر، بهترین اقدامات ممکن را انجام بدهیم.

وی افزود: به این منظور تلاش گسترده‌ای برای برگزاری بازی‌های دوستانه بین‌المللی داشتیم، حتی پیشنهاد برگزاری تورنمنت چندجانبه را به میزبانی ایران ارائه کردیم که البته باز هم به دلیل شرایط کرونا و مخالفت کشورها با اعزام تیم‌هایشان به سرانجام نرسید.

پرهیزکار خاطرنشان کرد: تا اینکه فرصت مناسبی ایجاد شد که تیم ملی فوتسال را برای انجام دو بازی دوستانه بین‌المللی راهی ازبکستان کنیم و این دو بازی در روزهای هفتم و هشتم اکتبر برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید