پرسپولیس و الگوی باشگاه داری

نظرات بهزاد داداش زاده راجع به باشگاه پرسپولیس

وی درباره تکرار قهرمانی لیگ برتر توسط شاگردان یحیی گل محمدی در پرسپولیس گفت: تیمی‌که جایگاه خود را به حق حفظ کرد و توانست در فصلی که فرسایشی بود بهترین نتایج را بگیرد پرسپولیس بود.

کارشناس فوتبال ایران افزود: بحث تعصب به پرسپولیس یک طرف ماجرا است و نگاه فنی به بازی‌های این تیم هم از سمت و سوی دیگر باید مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد. پرسپولیس قدرت زیادی داشت و توانست پس از نایب قهرمانی در آسیا خودش را خیلی زود با حریفان داخلی تطبیق داده و انگیزه‌هایش برای تکرار قهرمانی را حفظ کند.

او درباره بردهای متوالی این تیم در نیم فصل دوم تاکید کرد: پرسپولیس از وضعیت جدول آگاه بود و با وجود مشکلات مالی که دچار آن شده بود پا پس نکشید. این تیم توانست خودش را برای شروع بازی‌های دور برگشت کاملاً آماده نگه دارد. من فکر می‌کنم حریفان پرسپولیس مثل سپاهان و استقلال منتظر کوچک‌ترین غفلت این تیم بودند اما چنین اتفاقی نیفتاد و پرسپولیس اجازه بحران فنی به خودش را نداد.

پیشکسوت پرسپولیس

ادامه داد: من فکر می‌کنم زیرساخت در پرسپولیس ایجاد شده و این تیم اگر مدیریت کاملاً صحیحی در ادامه داشته باشد سال‌ها در جایگاه قهرمان ایران بماند. مهم‌تر اینکه پرسپولیس می‌تواند باشگاه‌داری کند و از منابع ممکن خود در پرورش و ترانسفر بازیکن استفاده کند. پتانسیل باشگاهی همچون پرسپولیس از لحاظ فنی کاملاً آماده است تا این تیم الگوی خوبی برای سایر تیم‌های فوتبال ایران شود.

داداش‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: یحیی گل محمدی نشان داده می‌تواند آگاهانه تیمش را برای فصل پیش رو آماده کند. اسکلت فنی این تیم باید حفظ شود و تیمش را برای یک جام دیگر تقویت کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید