پرسپولیس تهران تراکتورسازی را در خانه اش شکست داد

اخبار ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران از ساعت نوزده و سی دقیقه در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند.

دیدار پرسپولیس تهران  و تراکتور سازی تبریز که در چند فصل گذشته همیشه دارای حساسیت های زیادی بوده در این بازی نیز بعد از اتفاقات پیش آمده دیروز در فرودگاه تبریز با حساسیت ها و کری خوانی های بیشتری همراه بود.

این دیدار که در ساعت نوزده و سی دقیقه در ورزشگاه یادگار امام تبریز و با حضور چهل هزار تماشاگر مشتاق انجام شد در نهایت با پیروزی  دو بر یک پرسپولیس تهران به پایان رسید.

پرسپولیس تهران  با این پیروزی شش امتیازی شد و موقتا تا پایان دیدارهای امشب صدرنشین جدول خواهد بود.

قضاوت این دیدار را حسین زرگر با کمک علی میرزا بیگی و هادی طوسی بر عهده داشت.

یحیی گل محمدی مربی فعلی تراکتورسازی چند سال قبل روی نیمکت پرسپولیس تهران  هم نشسته بود و این خود به حساسیت این دیدار افزوده بود.

مربی سرخ پوشان تبریزی تیمش را با این ترکیب به زمین فرستاد: فرزین گروسیان ، محمد ایرانپوریان ، محمد نادری ، محمدرضا مهدی زاده ، شهرام گودرزی ، علی طاهران ، مهدی کیانی ، محمد ابراهیمی ، محمد نوری ، مهدی شریفی و فرزاد حاتمی.

برانکو مربی محبوب سرخ پوشان پایتخت هم تیمش را با این ترکیب به میدان فرستاد: علیرضا بیرانوند ، حسین ماهینى ، محمد انصارى ، صادق محرمى ، شجاع خلیل زاده ، محسن ربیع خواه ، محسن مسلمان ، فرشاد احمدزاده ، وحید امیرى ، مهدى طارمى و گادوین منشا

این دیدار با فشار و حملات پرسپولیس تهران روی دروازه میزبان آغاز شد و این تیم در دقیقه سیزده روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید.

پرسپولیس تهران تراکتورسازی را در خانه اش شکست داد
پرسپولیس تهران تراکتورسازی را در خانه اش شکست داد
گل اول پرسپولیس توسط گاودین منشا را می توانید اینجا ببینید ( گل اول پرسپولیس تهران )
گاودین منشا که اولین بازی خود با پرسپولیس را انجام میداد روی یک ضربه ایستگاهی به زیبایی دروازه گروسیان را باز کرد تا پرسپولیس یک بر صفر پیش بیفتد.
گرچه حملات پرسپولیس ادامه دار بود و این تیم برتر از تراکتور سازی بود اما دقیقه چهل و دو  این تراکتور سازی بود که با اشتباه شجاع خلیل زاده توسط فرزاد حاتمی به گل تساوی دست یافت.
گل فرزاد حاتمی به پرسپولیس تهران را میتوانید اینجا ببینید ( گل اول تراکتور سازی تبریز )
در ادامه نیمه اول حملات دو تیم گرچه خطرناک بود ولی منجر به گل نشد تا دو تیم با نتیجه مساوی یک بر یک راهی رختکن شوند.
دقیقه شصت و شش برانکو ایوانکوویچ گاودین منشا را از زمین بیرون کشید و کمال کامیابی نیا را به جای وی به میدان فرستاد. همین تعویض طلایی کافی بود تا نتیجه به سود تیم برانکو تغییر کند.
کمال کامیابی نیا یک دقیقه بعد از حضورش در زمین با شوتی سرکش دروازه قرمزپوشان تبریزی را فروریخت تا برانکو خیلی سریع مزد تعویض خود را بگیرد.
پرسپولیس تهران تراکتورسازی را در خانه اش شکست داد
پرسپولیس تهران تراکتورسازی را در خانه اش شکست داد
گل کمال کامیابی نیا را می توانید اینجا ببینید ( گل دوم پرسپولیس تهران )
در ادامه حملات دو تیم بدون بثمر رسیدن گلی دنبال شد تا در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود پرسپولیس تهران به پایان برسد.
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید