پرسپولیس با تراکتور به صدر نزدیک شد.

پس از برتری دو بر یک تیم پرسپولیس مقابل تراکتور تبریز، گل محمدی سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: بازی خوبی را انجام دادیم و به نتیجه دلخواه رسیدیم. این دیدار برای ما سخت بود و حریف به خاطر نتایج گذشته انگیزه زیادی برای جبران داشت و انرژی زیادی به خرج داد. خیلی خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم اما در یک غافلگیری، تیم تراکتور به گل رسید. تراکتور قابل احترام بود و اصلا نمی‌توان آنها را دستکم گرفت.

وی افزود: در برخی دقایق تمرکزمان را از دست دادیم اما در مجموع و به خصوص در نیمه دوم باانگیزه بودیم و از فضاها استفاده کردیم. ذهنیت امروز ما برای رسیدن به برتری خیلی مشخص بود و برای سه امتیاز تلاش کردیم. این سه امتیاز با توجه به شرایط جدول بسیار مهم بود و برای رسیدن به قهرمانی باید برنده می‌شدیم.

گل‌محمدی در خصوص شرایط‌ «هنانوف» بازیکن تاجیکستانی گفت: حداقل دو هفته به زمان نیاز دارد تا به آمادگی مناسبی برسد و به تیم کمک کند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه تیمش گل‌‌‌های زیادی تا پایان هفته سیزدهم دریافت کرده است، توضیح داد: هر تیمی‌برای رسیدن به موفقیت و قهرمانی، باید در فاز تدافعی تلاش زیادی داشته باشند. یک تیم نباید انقدر راحت گل دریافت کند اما نفراتی که در خط دفاعی ما هستند با تمام وجود بازی می‌کنند. وقتی تیم گل می‌خورد فقط خط دفاعی مقصر نیست. هرچند امروز فرصت زیادی به حریف ندادیم و آنها از دو موقعیت خود به یک گل رسیدند.

وی در خصوص مشکلات پیش آمده در پرداخت طلب «محمد انصاری» مدافع اسبق تیمش و اینکه انصاری خواسته است مطالباتش در اختیار خیریه قرار بگیرد، گفت: مدیران باشگاه در این خصوص باید صحبت کنند و من اطلاعی ندارم. البته همه ما از اقدامات خیرخواهانه او استقبال می‌کنیم.

گل‌محمدی در خصوص پنالتی از دست رفته تیمش توسط «مهدی ترابی»، گفت: قطعا پنالتی‌زن تغییر نمی‌کند. ترابی پنالتی‌زن اول و آخر تیم است مگر اینکه در زمین نباشد.

پرسپولیس با برتری در این دیدار خانگی، ۲۸ امتیازی شد و در یک قدمی‌صدر جدول قرار گرفت. تراکتور هم در امتیاز ۱۱ باقی ماند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید