پرده ای دیگر از فوتبال ایرانی (شاهین شهرداری بوشهر، بی پولی و بی لباسی)

دو تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد و شاهین شهرداری بوشهر در خرم‌آباد در چارچوب هفته چهاردهم لیگ یک فوتبال ایران، به مصاف هم رفتند که در این دیدار اتفاقی عجیب رخ داد. تیم خیبر با وجود میزبانی، با لباس دوم خود یعنی لباس یک دست قرمز برابر شاهین شهرداری سفیدپوش به میدان رفت. لباس اصلی شاگردان عبدالله ویسی در تیم خیبر یک دست سفید رنگ است.

این اتفاق در جلسه هماهنگی پیش از بازی رخ داد و باشگاه خیبر با درخواست شاهین شهرداری بوشهر در خصوص استفاده از لباس دوم موافقت کرد. علت درخواست شاهینی‌ها بی‌پولی و مشکلات مالی است چون این تیم حتی لباس دوم ندارد. این اتفاق بر خلاف عرف برگزاری مسابقات فوتبال است و باید دید بعد از این دیدار، مدیران شاهین چه فکری برای آن خواهند کرد. وضعیت مالی شاهین شهرداری به قدری بد است که این تیم تا اینجای فصل دو بار قصد داشته از ادامه لیگ دسته اول انصراف دهد اما با تشکیل جلسه در شهرداری بوشهر، تصمیم به ادامه فعالیت شاهین در لیگ آزادگان گرفته شده است.

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در حالی که بدون برد در رده هفدهم جدول ۱۸ تیمی‌دسته اول حضور دارد تا پایان نیمه نخست برابر خیبر خرم‌آباد به تساوی بدون گل دست یافته است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید