پرده ای دیگر از فوتبال ایرانی (تیم نود ارومیه)

اخیرا و در حین مصاف تیم استقلال و تیم نود ارومیه در جام حذفی بود که پرده از یک اتفاق عجیب در فوتبال ایران برداشت؛ یحیی بهاری که در سالیان گذشته در کسوت سرپرست، مدیر تیم و مدیرعامل تیم نود ارومیه مشغول به فعالیت بود، به سالن کنفرانس رفت و در روزی که سلمان تاجدار سرمربی نودی‌ها در کنار تیم حضور نداشت، در کسوت سرمربی به صحبت با اصحاب رسانه پرداخت.

جالب آن‌که در روز مسابقه هم بهاری در کنار زمین به هدایت تیم نود ارومیه پرداخت تا همزمان در کسوت مدیرعامل-سرمربی مشغول به فعالیت باشد و رقم زننده اتفاق عجیبی در فوتبال ایران باشد.

حالا در کنار این تیم که در لیگ دسته دوم فوتبال ایران حضور دارد، مورد جدیدی نیز مشاهده شده است؛ بعد از نتایج دور از انتظار پیام خراسان در لیگ دسته دوم، محمد بابایی سرمربی این تیم از سمت خود کناره‌گیری کرده و برای بازی هفته دهم پیامی‌ها مقابل شهدای بابلسر در مشهد، خبری از این سرمربی باتجربه نیست.

با توجه به عدم انتخاب جانشین، یونس مسعودی که در کسوت مدیرعامل تیم پیام مشغول به فعالیت است، اعلام کرده که خود قصد دارد برای بازی حساس با حریف بابلسری روی نیمکت بنشیند و در نقش سرمربی فعالیت کند و بعد از این بازی، مذاکرات برای انتخاب جانشین بابایی انجام خواهد شد تا این اتفاق نادر و جالب‌توجه در فوتبال ایران در کمتر از یک ماه مجدداً تکرار شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید