پایان مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا

در هفته ششم مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا، رُم در گروه C مسابقات میهمان زسکا صوفیه بود و با نتیجه 3 بر 2 بر نماینده بلغارستان غلبه کرد.

حمزه چاتاکوویچ در دقیقه 75 و یانیک ویلدشوت در دقیقه 3+90، دروازه جالوروسی را گشودند و تامی آبراهام در دقایق 15 و 53 و بورخا مایورال در دقیقه 34 برای رُم گلزنی کردند.

در دیگر بازی این گروه، زوریا لوهانسک مقابل بودو گلیمت صف‌آرایی کرد که این بازی به تساوی یک-یک انجامید. یهور نازاینا در دقیقه 18 برای زوریا و ویتالی ورنیدوب در دقیقه 68 (گل به‌خودی) برای بودو گلیمت گلزنی کردند.

اللهیار صیادمنش 90 دقیقه در ترکیب زوریا به میدان رفت و شهاب زاهدی از دقیقه 81 وارد زمین شد.

در جدول گروه C لیگ کنفرانس اروپا،  رُم با 13 امتیاز به صدر جدول صعود کرد و به‌عنوان صدرنشین راهی دور حذفی شد. بودو گلیمت نیز با 12 امتیاز در رتبه دوم جای گرفت و همراه با شاگردان ژوزه مورینیو، به مرحله بعدی لیگ کنفرانس اروپا راه یافت. زوریا لوهانسک نیز از دور رقابت‌ها حذف شد.

در ادامه دیدارهای هفته ششم و پایانی مرحله گروهی مسابقات لیگ اروپا، لاتزیو در گروه E به مصاف گالاتاسرای رفت و با تساوی بدون گل متوقف شد.

در دیگر دیدار این گروه نیز مارسی با نتیجه یک بر صفر مقابل لوکوموتیو مسکو پیروز شد. گالاتاسرای با 12 امتیاز، صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی به‌عنوان صدرنشین قطعی کرد و لاتزیو با 9 امتیاز و کسب رتبه دوم، خود را به مرحله پلی‌آف رساند. مارسی هم حذف شد.

در گروه F لیگ کنفرانس اروپا، تقابل لودوگورتس و میدتیلند با تساوی بدون گل و بازی براگا و ستاره سرخ بلگراد با تساوی یک – یک خاتمه یافت. در این گروه تیم‌های ستاره سرخ و براگا به ترتیب با 11 و 10 امتیاز، دو رده ابتدایی جدول را به خود اختصاص دادند و راهی مرحله حذفی لیگ اروپا شدند.

سلتیک هم با نتیجه 3 بر 2 از سد رئال بتیس گذشت و فرانس‌واروژ با نتیجه یک بر صفر بر بایرلورکوزن غلبه کرد. لورکوزن پیش‌تر صعود خود را به‌عنوان صدرنشین گروه G قطعی کرده بود و بتیس با 10 امتیاز، به مرحله پلی‌آف راه یافت. سلتیک هم در همان دور گروهی به کار خود در لیگ اروپا پایان داد.

در گروه H  لیگ کنفرانس اروپا نیز دیناموزاگرب در لندن موفق شد وستهام را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد. در این مسابقه صادق محرمی روی نیمکت نماینده کرواسی نشسته بود و فرصت بازی پیدا نکرد. خنک هم با نتیجه یک بر صفر از راپید وین شکست خورد. در این گروه وستهام با 13 امتیاز و صدرنشینی گروه، به مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌ها رسید و یاران محرمی در دیناموزاگرب با 10 امتیاز، به دور پلی‌آف لیگ اروپا صعود کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید