پایان رافت: فوتبال ما آماتور اداره می‌شود!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پایان رافت مهاجم سابق پرسپولیس با بیان اینکه فوتبال ما آماتور اداره می‌شود که سالی چند مدیرعامل به یک باشگاه بزرگ رفت و آمد دارد، گفت: همچنین در این فوتبال آماتور بازیکنان درجه چندم جذب می‌کنند که کلا ۵۰ هزار دلار هم قیمتشان نیست؛ اما دلال‌ها به دلیل ضعف مدیریت این بازیکنان را به تیم قالب می‌کنند.

پایان رافت با بیان اینکه تاسفانه ۵، ۶ سال است که پرسپولیس همین‌گونه اداره می‌شود، اظهار کرد: سالی یکی دو مدیرعامل عوض می‌کند. با این حال تیم توانسته در این چند سال اخیر، جام‎های خوبی کسب کند و حتی تا فینال آسیا هم برود.

او در خصوص حضور یحیی گل‌محمدی ابراز کرد: یحیی بعد از کالدرون تیمی‌را تحویل گرفت که چند سال قهرمان ایران بود و نیم فصل هم قهرمان لیگ شد، اما پرسپولیس دچار دوگانگی شده است. در آسیا نتیجه نمی‌گیرد، اما در ایران خوب است.

پایان رافت افزود: تغییرات مداوم مدیریتی برای قهرمان چندین ساله ایران اصلا خوب نیست. این تیم نیاز به یک مدیر فوتبالی و اقتصادی قوی دارد.

همچنین این مهاجم دربی سال ۷۹ را جذابترین دربی دوران خود می‌داند و در اینباره می‌گوید: دربی سال ۷۹ یکی از جذاب‌ترین دربی‌های تاریخ بود. ۴ گل داشت، جنجال داشت و هرچه بخواهید در آن بود. متاسفانه بعد از بازی فضایی ایجاد کردند که زیبایی‌های آن تحت الشعاع قرار گرفت.

پایان رافت درباره اینکه آیا قبول دارد کی‌روش استنلی شبیه اوست و تنها با سود بردن از قامت بلند و قدرت بدنی به تیمش کمک می‌کند، گفت: هیچ بازیکنی مثل من در حال حاضر وجود ندارد.

او افزود: شاید بگویم اینطور برداشت شود که از خودم تعریف می‌کنم ولی هر کسی ویژگی‌های خاص خودش را دارد و من هم کسی را شبیه خودم نمی‌بینم. استنلی بازیکن خیلی خوبی است و روی توپ‌های هوایی عالی کار می‌کند. آقای قلعه‌نویی همیشه بازیکنان خوبی جذب می‌کند که به درد سبک فوتبالی‌اش می‌خورد.

پایان رافت در پایان درباره کری خوانی برای استقلال گفت: من هیچ وقت کری نخواندم و اصلا بلد نیستم کری خواندن چگونه است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید