پایان رأفت: باید افراد قوی اقتصادی و مدیران پرنفوذ وارد باشگاه‌ها شوند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پایان رأفت مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این وضعیت بد اقتصادی فوتبال با یک حامی مالی که شاید شرایط درستی هم برای پرداخت پول ندارد، نمی‌توان تیم را اداره کرد. مگر تیم‌های مطرح دنیا با یک اسپانسر جلو می‌روند؟ تیمی مانند بایرن مونیخ که این همه طرفدار و امکانات دارد دست کم ۲۰ اسپانسر دارد اما تیم‌های ما می‌خواهند با تبلیغ پفک، شکلات و بیسکوئیت کارشان را پیش ببرند.

پایان رأفت افزود: باید افراد قوی اقتصادی و مدیران پرنفوذ وارد باشگاه‌ها شوند تا با پول درآوردن به آنها کمک کنند. فوتبال در ایران فقط هزینه شده و درآمدهایش یک جا قطع می‌شود. اگر برای ۱۰-۲۰ سال آینده برنامه ریزی داشته باشیم اکنون به چنین مشکلی نمی‌خوریم. تیم پورتو مهدی طارمی را با دو میلیون یورو برای ۴ سال جذب کرد ولی اگر وی بدرخشد، سال بعد این بازیکن را به ۱۰ برابر قیمت می‌فروشد.

او درباره مشکلات مالی و مدیریتی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پیش از اعزام پرسپولیس به لیگ قهرمانان کمتر کسی فکر می‌کرد این تیم نتیجه بگیرد اما هواداران خوشبین بوده و به موفقیت پرسپولیس اطمینان داشتند.

وی ابراز کرد: در نهایت هم بازیکنان جدید و قدیمی جانانه زحمت کشیده و از نام ایران دفاع کردند. آنها غیرت نشان دادند تا پرسپولیس به فینال بیاید. در ایام برگزاری لیگ قهرمانان، هر روز در جامعه بحث پرسپولیس بود و موفقیت این تیم سبب غرور ملی شد. این افتخارآفرینی سبب شد همه حتی سیاسیون هم برای یحیی گل‌محمدی و شاگردانش پیام تبریک بفرستند.

پایان رأفت افزود: پس از این موضوع به یک هفته نرسید که چنین اتفاقات بدی برای پرسپولیس رخ داد. چرا یک نفر پیدا نمی‌شود به داد تیمی برسد که پرچم ایران را بالا برده است؟مهدی رسول‌پناه یک نفر است. یا توانایی دارد یا ندارد. یا می‌تواند یا نمی‌تواند پرسپولیس را مدیریت کند اما چرا رک با مردم صحبت نکرده و طرفداران را اذیت می‌کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید