پانادیچ: منتظر می‌مانم تا از طریق فیفا به پولم برسم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ایگور پانادیچ مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه ما سال‌های فوق‌العاده خوبی را در ایران پشت سر گذاشتیم، گفت:هواداران پرسپولیس بهترین هواداران دنیا هستند و همیشه در قلب ما خواهند ماند. به طور حتم آن‌ها شرایط را درک می‌کنند و به هیچ عنوان دوست نداشتیم مقابل پرسپولیس قرار بگیریم، اما به خاطر دروغ‌هایی که شنیدیم مجبور به این کار شدیم.

ایگور پانادیچ با اشاره به طلبش از تیم پرسپولیس تصریح کرد: من منتظر می‌مانم تا از طریق فیفا به پولم برسم و هر تصمیمی‌فیفا گرفته است باید اجرا شود.

پانادیچ با اشاره به اعلام رای فیفا و محکوم شدن پرسپولیس به پرداخت ۷۶ هزار و ۴۸۰ یورو همراه با سود سالیانه و ۸۶ هزار یورو به عنوان غرامت، افزود: در حال حاضر فیفا رای داده و من توجهی به آنچه که از سوی پرسپولیس مطرح می‌شود ندارم.

وی با تاکید بر اینکه ما سه نامه از سوی فیفا به پرسپولیس ارسال کردیم که همه آن‌ها بی جواب ماند، اظهار کرد: دروغ‌های زیادی هم شنیدیم پس حالا باید بیایند و پاسخ بدهند.

او با بیان اینکه حالا آن‌ها محکوم شدند و باید بیش از آنچه فکر می‌کردند بابت محکومیت خود بپردازند، خاطرنشان کرد: به طور حتم به خاطر تمام دروغ‌هایی که در این مدت شنیدیم یک روز زمان اضافه‌تر از آنچه فیفا در نظر گرفته و یک ریال هم تخفیف نخواهیم داد. من خیالم از بابت رای فیفا راحت است.

پانادیچ در پایان نیز خاطرنشان کرد: خبر دارم که تعدادی از مدیران این باشگاه تغییر کردند ولی هنوز طلب ما پرداخت نشده. این در حالی است که قبل از ترک تهران هم حدود یک سالی بود که هیچ پولی دریافت نمی‌کردیم غیر از پاداش‌ها و آپشن‌های قراردادمان. این وضعیت نه تنها برای ما بلکه برای هر مربی حرفه‌ای دیگری غیرقابل تحمل به حساب می‌آید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید