پاشازاده: فقط جای علی کریمی‌در استقلال خالی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پاشازاده که در حال حاضر مشغول آماده سازی پاس همدان برای فصل تازه فوتبال ایران است، اولین مسابقه استقلال در لیگ برتر را تماشا کرده است و برد دو بر صفر در اولین مسابقه را یک شروع محکم برای تیم محمود فکری می‌داند.

مهدی پاشازاده با اشاره به عدم حضور بازیکنان جدید در ترکیب استقلال گفت: همین که محمود فکری در تمام مصاحبه‌‌‌های قبل از بازی سعی کرد این مسئله را یک نکته یپش پا افتاده جلوه بدهد، از نقاط قوت اوست.

وی افزود: خوشحالم که اولین بازی استقلال با این نتیجه به پایان رسید و پس از مدتها استقلال شروع خوبی در لیگ برتر داشت که این موضوع قطعا اعتماد به نفس تیم ما را بالاتر خواهد برد و مطمئنم که این اعتماد به نفس در ادامه رقابت‌ها نیز تقویت خواهد شد چون تیم از حیث نفرات در شرایطی است که می‌تواند از پس همه تیم‌‌‌های لیگ برتر بربیاید.

پاشازاده تصریح کرد: تقریبا همه تیم خوب بازی کرده اند. مهدی قایدی، ارسلان مطهری خوب کار کردند. آنها هم در درگیری‌ها و هم از نظر کنترل بازی شرایط خوبی داشت بخصوص که تیم مقابل استقلال هم تیم بسیار خوبی بود. من فکر میکنم با گذشت زمان، تیم هماهنگ تر و بهتر خواهد شد و با اطمینان بیان می‌کنم که استقلال امسال مدعی اول قهرمانی است و با توجه به نظم و انضباطی که محمود فکری در تیم هایش ایجاد می‌کند، به احتمال خیلی زیاد استقلال به هدفش خواهد رسید.

پاشازاده ادامه داد: شاید فقط جای علی کریمی‌در استقلال خالی است و بقیه بازیکنان بهترین‌‌‌های پست خود در ایران هستند که البته امیدوارم علی کریمی‌در قطر موفق باشد و بازیکنی که جای او بازی می‌کند، خوب کار کند و جای خالی کریمی‌را پر کند. همانطور که مسعود ریگی در ترکیب استقلال بهترین بازی‌ها را انجام می‌دهد و طوری در ترکیب تیم جا افتاده که انگار ۱۰ سال است در استقلال حضور دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید