پاشازاده: در فوتبال ما رابطه نقش بسیار مهمی‌را بازی می‌کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی پاشازاده کاپیتان اسبق استقلال با اشاره به اینکه در همه این سال‌ها چوب نداشتن رابطه‌ها را خورده ام گفت: متأسفانه در فوتبال ما رابطه نقش بسیار مهمی‌را بازی می‌کند و این دقیقه همان چیزی است که من از داشتن آن محرومم.

مهدی پاشازاده با بیان اینکه دلیلش این است که دلم نمی‌خواهد به‌واسطه کسی پایم به تیم محبوبم استقلال باز شود، افزود: من همیشه گفته‌ام که دوست دارم زمانی به استقلال بیایم که حقم باشد.

پاشازاده ادامه داد: امروز هم می‌گویم دلم می‌خواهد آن‌قدر خوب باشم که خودشان سراغ من بیایند، نه اینکه فلان وزیر را ببینم و یا به کسانی قول بدهم و یا فلان بازیکن واسطه حضورم شود که در آینده با او به مشکل بربخورم.

وی در پاسخ به اینکه آیا در سال جدید پایش به لیگ برتر باز میشود یا خیرابراز کرد: من تنها می‌توانم دراین‌باره ابراز امیدواری کنم. اما من همواره در این تمام این سال‌ها سعی کرده‌ام که بر اساس شایسته‌سالاری فکر کنم و دوست دارم بر همین اساس افرادی در این فوتبال رشد کنند که واقعاً استحقاقش را دارند. کسانی که برای ماندگاری در فوتبال پله‌ها را یکی‌یکی طی کردند.

پاشا زاده در خصوص پایان لیگ در شرایط موجود تصریح کرد: من تصور می‌کنم که بهترین تصمیم ممکن می‌توان تبعیت و پیروی از بیانه یوفا و فوتبال اروپا باشد که گویا قرار بر این شده که مسابقات به شکل تعطیل دربیاید.

پاشازاده یادآورشد: من فکر می‌کنم در این زمینه سازمان لیگ تصمیم گیرنده نیست و ما هم نمی‌توانیم حرفی در این باره بزنیم چون این یک مساله بهداشتی و پزشکی است و افراد مسوول بهتر می‌توانند شرایط را بسنجند.

وی در مورد اینکه شهرداری ماهشهر مدعی صعود به لیگ یک است و لغو بازی‌ها به این تیم ضرر می‌زند هم گفت: به هرحال هم لغو و هم برگزاری بازی‌ها تبعاتی دارد ولی همانطور که گفتم این شرایط پیش آمده است و چاره ای هم وجود ندارد. باید ببینیم وزارت بهداشت چه تصمیمی‌در مورد ادامه بازی‌ها می‌گیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید