پاشازاده: در فوتبال رابطه نقش بسیار مهمی‌را بازی می‌کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی پاشازاده کاپیتان اسبق استقلال با اشاره به اینکه در همه این سال‌ها چوب نداشتن رابطه‌ها را خورده ام گفت: متأسفانه در فوتبال ما رابطه نقش بسیار مهمی‌را بازی می‌کند و این دقیقه همان چیزی است که من از داشتن آن محرومم.

مهدی پاشازاده با بیان اینکه دلیلش این است که دلم نمی‌خواهد به‌واسطه کسی پایم به تیم محبوبم استقلال باز شود، افزود: من همیشه گفته‌ام که دوست دارم زمانی به استقلال بیایم که حقم باشد.

او ادامه داد: امروز هم می‌گویم دلم می‌خواهد آن‌قدر خوب باشم که خودشان سراغ من بیایند، نه اینکه فلان وزیر را ببینم و یا به کسانی قول بدهم و یا فلان بازیکن واسطه حضورم شود که در آینده با او به مشکل بربخورم.

وی در پاسخ به اینکه آیا در سال جدید پایش به لیگ برتر باز میشود یا خیرابراز کرد: من تنها می‌توانم دراین‌باره ابراز امیدواری کنم. اما من همواره در این تمام این سال‌ها سعی کرده‌ام که بر اساس شایسته‌سالاری فکر کنم و دوست دارم بر همین اساس افرادی در این فوتبال رشد کنند که واقعاً استحقاقش را دارند. کسانی که برای ماندگاری در فوتبال پله‌ها را یکی‌یکی طی کردند.

پاشازاده در خصوص پایان لیگ در شرایط موجود تصریح کرد: من تصور می‌کنم که بهترین تصمیم ممکن می‌توان تبعیت و پیروی از بیانه یوفا و فوتبال اروپا باشد که گویا قرار بر این شده که مسابقات به شکل تعطیل دربیاید.

وی درباره مشکلات تیم خود در این مسابقه تصریح کرد: من با تیم مشکلی ندارم. بدشانسی آوردم که تا رسیدم، چنین اتفاقاتی افتاد و اگر مدافعان وسط ما به بازی می‌رسیدند، مشکلی نداشتم. این مسائل اتفاق می‌افتد و نمی‌توانیم کاری در قبال آن انجام دهیم. چند بازیکن را به دلیل مصدومیت از دست دادیم.

پاشازاده درخصوص کار سخت شاگردانش در پنج دیدار باقیمانده برای بقا در لیگ برتر خاطرنشان کرد: ادامه کار سخت است و مطمئناً هفته آینده تیم بهتری می‌بینید. بازیکنانی چون موسی‌زاده، غلامعلی‌تبار و مالکی به ما اضافه می‌شوند که قطعاً عملکرد بهتری خواهیم داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید