پاشازاده: تیم ملی جای بازیکنان آماده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی پاشازاده بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: تیم ملی جای بازیکنان آماده است و استقلال و پرسپولیس ندارد. باید به نظر سرمربی تیم ملی احترام گذاشت، اما همه تعجب کرده‌اند که چرا غفوری و رضاییان به تیم ملی دعوت نشده‌اند. اتفاقی که برای من در گذشته افتاد، در لیگ بهترین بودم، اما برای تیم ملی بازی نمی‌کردم.

مهدی پاشازاده همچنین در واکنش به جدایی بازیکنان جوان این تیم بدون اینکه باشگاه از حق رضایت‌نامه استفاده کند، افزود: در تیم‌های بزرگی مثل رئال مادرید، بارسلونا، لیورپول و … شرایط به این صورت است که برای خرید یا فروش بازیکن هزینه هنگفتی پرداخته می‌شود.

پاشازاده با بیان اینکه این مسئله طبیعی است، اظهار کرد: برای فروش بازیکن باید منافع باشگاه در نظر گرفته و به بازیکنان جوان به راحتی اجازه جدایی داده نشود. اینها در استقلال مطرح شده‌اند و باشگاه باید حداقل حق رشدشان را بگیرد.

وی درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: استقلال لیگ را خوب شروع کرد، چرا که در چند فصل اخیر بازی هفته اول را نبرده بود و این پیروزی اهمیت زیادی داشت. استقلال مشکلات سال‌های اخیر را ندارد و ترکیب فصل گذشته‌اش تغییر زیادی نکرده است، به همین دلیل به این تیم امیدواریم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال درباره پیوستن محمد نادری به استقلال یادآور شد: نادری بازیکن بااستعدادی است و می‌تواند تبدیل به بازیکن بزرگی شود، به شرط اینکه در استقلال جا بیفتد. تجربه حضور در پرسپولیس می‌تواند به او کمک کند تا در استقلال موفق شود.

او در مورد اینکه به نظر می‌رسد آبی‌پوشان در هفته دوم مقابل فولاد خوزستان محک جدی بخورند، تصریح کرد: از الان نمی‌توان عیار استقلال را محک زد، چون نه تنها استقلال، بلکه همه تیم‌ها از هفته پنجم ششم خودشان را نشان می‌دهند.

پاشازاده در مورد انتقادات به دعوت مهدی شیری به اردوی تیم ملی و عدم دعوت از وریا غفوری و رامین رضاییان گفت: این ایراد وارد است، چون غفوری و رضاییان شرایط خوبی در تیم‌های خود دارند. اگر تیم ملی نتیجه گرفت که نمی‌توان ایرادی وارد کرد، اما اگر نتیجه نگرفت چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید