پاشازاده: باید به محمود فکری فرصت کافی داده شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی پاشازاده پیشکسوت باشگاه استقلال درخصوص تحلیلش درباره آینده استقلال گفت: همه ما برای آینده ای بهتر تلاش می‌کنیم. شک ندارم فکری هم به دنبال ساختن تیمی‌درخور شان استقلال است. بعضی انتقاد‌ها مغرضانه و غیرکارشناسی است. باید به او فرصت کافی داده شود.

مهدی پاشازاده با بیان اینکه فکری زمان زیادی نیست که از عمر مربیگری اش در استقلال می‌گذرد، اظهار کرد: نباید این طور باشد که او را ناکارآمد و فاقد شایستگی بدانیم. فکری شخصیت مربگیری اش را نشان داده اما اینکه او بتواند همان کاری که در نساجی یا دیگر تیم‌ها کرده را اینجا هم تکرار کند به آینده بستگی دارد. ضمن اینکه تلاش بازیکنان و همکاری باشگاه هم در موفقیت او نقش بسیاری ایفا می‌کند.

وی درخصوص سرمربیگری محمود فکری در استقلال ابراز کرد: فکری با همین کادرفنی کارش را در استقلال شروع کرده و بعید است شخص دیگری را به آن اضافه کند. منتقدان هم باید انتقادهای خود را درزمان مناسب مطرح کنند نه اینکه بعد از دو بازی روی سرسرمربی آوار شوند. استقلال با این همه هوادار جای تسویه حساب‌‌‌های شخصی نیست و باید با احتیاط قدم برداشت و اجازه نداد حاشیه وارد تیم شود. از منتقدان هم می‌خواهم شرایط را درک کنند.

پاشازاده درباره شکست تیم فوتبال استقلال مقابل فولاد خوزستان یادآورشد: با یک شکست نمی‌شود همه چیز را به هم ریخت. واقعیت این است که باختن در اهواز مقابل تیم جوادنکونام برای محمود فکری دردناک بود اما فوتبال بالا وپایین دارد. یادمان نرود بازی‌‌‌های لیگ ادامه دارد واستقلال و وفولاد هم باید دوباره با هم بازی کنند.

پاشازاده تصریح کرد: من با هر دو طرف این ماجرا یعنی فکری و نکونام دوست هستم و آن‌ها درتیمی‌که من سابقه بازی دارم بازی کرده اند. بنابراین ترجیح می‌دهم درخصوص این بازی جانب هیچ کدام را نگیرم و از کسی هم انتقاد نکنم. به هرحال یک بازی بود مانند دیگر بازی‌ها که تمام شد ورفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید