پاشازاده: استقلال باید روی ضربات ایستگاهی بیشتر کار کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی پاشازاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص تساوی تیم فوتبال استقلال ایران مقابل الشرطه عراق، گفت: ما دو نیمه متفاوت دیدیم؛ درست مثل بازی با تراکتور. استقلال در نیمه اول اصلا خوب نبود، اما در نیمه دوم خیلی بهتر ظاهر شد. نمی‌دانم دلیل این همه تفاوت در نحوه بازی استقلال بین نیمه اول و دوم چه بود.

مهدی پاشازاده افزود: استقلال رفته بود که مساوی بگیرد، اما زمانی که گل خورد شرایط به کلی تغییر کرد. با این حال، ما در نیمه دوم توانایی‌های استقلال را دیدیم. ۲ تعویضی که نامجومطلق انجام داد باعث شد تیم جان بگیرد و از سوی دیگر، تیم حریف با تعویض‌هایش ضعیف‌تر شد. این مسئله نشان از پتانسیل بالای استقلال است. تیم باید روی ضربات ایستگاهی بیشتر کار کند، چون در این مورد ضعف دارند.

پاشازاده در پایان در مورد اینکه چقدر به صعود استقلال به دور بعدی امیدوار است، خاطرنشان کرد: استقلال پتانسیل لازم برای برد مقابل الاهلی را دارد. به نظرم شرایط دو تیم مساوی است و استقلال قدرت پیروزی مقابل هر تیمی‌را دارد. برد استقلال مقابل الاهلی بستگی به این دارد که آنها چقدر حریف را خوب آنالیز و روی نقاط ضعف آنها تمرین می‌کنند و از طرفی برای برد برنامه‌ریزی می‌کنند.

وی درخصوص کناره‌گیری الوحده امارات از گروه A لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: حذف این تیم به نفع سه تیم دیگر است و استقلال حالا بخت بیشتری برای صعود دارد. تیم اکنون دو بازی کمتر دارد و شرایط بازیکنان از لحاظ بدنی بهتر خواهد بود.

پاشازاده گفت: امیدوارم استقلال به مرحله بعد صعود کند و تصمیمات منطقی و درستی گرفته شود که تیم رو به جلو حرکت کند؛ نه اینکه چند سال عقب بیفتیم و به دنبال اسامی‌چند نفر باشیم. استراماچونی رفته، حالا باید ۱۰ سال بر سرمان بزنیم؟ پس آینده چه می‌شود؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید