پاسخ تند فرهاد مجیدی به سئوال یک خبرنگار

حساسیت سرمربی استقلال راجع به بحث فنی تیمش

مجیدی: بحث فنی تیم من به خبرنگار ربطی ندارد

فرهاد مجیدی یک بار دیگر موضع تندی را نسبت به سوالاتی که درخصوص مسائل فنی و تصمیماتی که او می‌گیرد، از خود نشان داد.

به نقل از ورزش سه: استقلال روز گذشته با چند تغییر برابر نفت مسجدسلیمان به میدان رفت و دست پر نیز از زمین بازی خارج شد. حضور رشید مظاهری درون دروازه و نیمکت نشینی حسینی که برای استراحت بیشتر به این گلر صورت گرفت و همچنین غیبت مسعود ریگی، ارسلان مطهری و وریا غفوری در ترکیب اصلی، از جمله تغییرات مجیدی در این بازی بود.

سرمربی آبی پوشان ترجیح داد به جای غفوری، از سبحان خاقانی استفاده کند که اتفاقا نتیجه مثبت این تصمیمش را نیز گرفت. خاقانی در همان دقایق ابتدایی بازی با ضربه ای بغل پا و زیبا به کنج دروازه نفتی ها، گل نخست بازی را به ثمر رساند. تک گلی که تا پایان 90 دقیقه حفظ شد و آبی پوشان با گل سه امتیازی بازیکن جوان خود به روند خوبی که در پیش گرفته بودند، ادامه دادند.

عدم حضور وریا غفوری در این دیدار و خارج شدن نام دیاباته از لیست آبی پوشان، باعث شد تا در این زمینه سوالاتی از فرهاد مجیدی مطرح شود. سرمربی آبی پوشان درباره اینکه آیا نیمکت نشینی وریا غفوری فنی بوده است یا خیر و اینکه بهتر نبود در هفته‌‌‌های اخیر از سبحان خاقانی بیشتر استفاده می‌شد، موضع تندی گرفت.

مجیدی گفت: ما ترجیح دادیم که به بعضی از بازیکنان استراحت بدهیم. تنها وریا غفوری نبوده است. به حسینی و مسعود ریگی هم استراحت داده ایم. درباره بازی دادن به خاقانی یک بحث کارشناسی و فنی است و فکر نمی‌کنم که به خبرنگاری یا کس دیگری ربطی داشته باشد. این یک بحث فنی است.

این برای نخستین بار نیست که مجیدی در پاسخ به سوالاتی که به حیطه کاری او مربوط می‌شود، موضع تندی می‌گیرد. البته شاید در این زمینه نیز حق با مجیدی باشد چرا که صفر تا صد تصمیمات استقلال به او مربوط می‌شود و چه در صورت کسب پیروزی و چه در صورت شکست، او نخستین کسی است که نتیجه به دست آمده به پایش نوشته می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید