پاری سن ژرمن مساوی کرد.

شب گذشته و در ادامه هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا، پاری سن ژرمن با لایپزیش دیدار داشت.در حالی که در دیدار رفت پاری سن ژرمن توانسته شکست 2-1 را به برتری 3-2 تبدیل کند، در دیدار امشب این لایپزیش بود که با گل ثانیه‌‌‌های پایانی دومینیک سوبوسلای، یک امتیاز از حریف پرستاره‌اش گرفت.

در دیدار امشب لایپزیش بود که بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 8 به گل رسید. روی پرس خوب بازیکنان میزبان، آندره سیلوا در سمت چپ صاحب توپ شد و ارسال دقیق او را کریستوفر انکونکو تبدیل به گل کرد.

برتری لایپزیش ادامه داشت و دو دقیقه بعد این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای دانیلو روی آندره سیلوا باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. خود سیلوا پشت توپ قرار گرفت اما ضربه او را جانلوئیجی دوناروما با یک شیرجه به موقع دفع کرد تا اختلاف یک گل باقی بماند.

پس از آن نوبت پاری سن ژرمن بود که نمایش بهتری ارائه بدهند و در دقیقه 21 به گل تساوی برسند. روی یک حرکت تیمی‌عالی بود که توپ با پاس عرضی کیلیان امباپه مقابل دروازه به جورجینیو واینالدوم رسید و او هم با یک بغل پای ساده کار را تمام کرد.

01660845

برتری پاری سن ژرمن ادامه پیدا کرد و در دقیقه 39 بود که این تیم به گل دوم رسید. این بار روی یک ضربه کرنر بود که توپ با ضربه سر مارکینیوس به واینالدوم رسید و او هم با ضربه سر، گل دوم خود  و پاری سن ژرمن را به ثمر رساند. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم هم هر دو تیم موقعیت‌‌‌های خوبی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و به نظر می‌رسید که بازی با همان نتیجه 2-1 به سود پاری سن ژرمن به پایان خواهد رسید اما دقیقه 90، بار دیگر لایپزیش صاحب یک ضربه پنالتی شد. این بار پرسنل کیمپمبه بود که روی انکونکو مرتکب خطا شد و داور هم پس از استفاده از VAR، نقطه پنالتی را نشان داد. این بار سوبوسلای پشت ضربه قرار گرفت و علی رغم تشخیص درست دوناروما، توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا بازی با نتیجه 2-2 به پایان برسد.

01660846

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید