پادووانی: از روزی که به کشورم برگشتم مطالباتم را دریافت نکردم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- لئاندرو پادووانی مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال همیشه می‌گوید که پول ندارد و این باشگاه با مشکلات مالی روبرو می‌شود ولی ظاهرا همه چیز دروغ است،هواداران عاشق این تیم که با چشم‌های خودم عشم را در دل آنها دیدم همیشه فریب مدیران این باشگاه بزرگ را می‌خورند در حالی که مدیران باشگاه لیاقت اداره چنین تیم‌های بزرگی را ندارند.

لئاندرو پادووانی افزود: من از روزی که به کشورم برگشتم مطالباتم را دریافت نکردم و چیزی که باعث ناراحتی من می‌شود این است که بدانم همه آن افرادی که برای بازدید از من در مرکز توانبخشی در تهران آمده اند، فقط می‌خواستند در بالین من باشند و یک عکس بگیرند و در اینترنت بگذارند؟آنها الان کجا هستند؟

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: باشگاه بزرگی مثل استقلال که من در آن بازی می‌کردم از امکانات خوبی برخوردار نیست مثلا این باشگاه به این بزرگی زمین تمرین مناسب هم ندارد امکاناتش هم در حدی نیست که شایسته یک باشگاه بزرگ باشد.

پادووانی در پاسخ به این سوال که آیا از روزی که ایران را ترک کرده کسی از باشگاه با وی تماس گرفته یا خیر چون مدیرعامل استقلال تغییر کرده است، عنوان کرد:‌ متاسفانه باید جواب دهم خیر. هیچکس با من تماس نگرفته و نمی‌دانم وضعیت مطالباتم چطور می‌شود و از این بابت بسیار ناراحت هستم.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: قدردانی من از هواداران استقلال همیشه جاودانه خواهد بود، آنها هرگز مرا رها نکردند و همیشه به من پیام می‌دهند و از من می‌پرسند که حال جسمانی من چگونه است تنها مساله قشنگ این کار است، من یک فرد برزیلی هستم و در ایران متولد نشده ام اما شهروند پرشور آن کشور شدم چون هواداران استقلال و مردم ایران همیشه با پیام‌های خود به من انرژی می‌دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید