ویسی: زمانی به تیم ملی رفتم که دیگر دیر شده بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالله ویسی سرمربی تیم پیکان گفت: من هیچوقت در تیم‌های پایتخت بازی نکردم و در فولاد خوزستان بودم یا سپاهان که استقلال و پرسپولیس هم من را می‌خواستند که نتوانستم بیایم و به همین خاطر تیم ملی را از دست دادم.

عبدالله ویسی اظهار کرد: دقیقا زمانی هم به تیم ملی دعوت شدم که خیلی خوب بودم و در ۲۹ سالگی دعوت شدم. همه بازیکنان در سن ۲۳-۲۲ سالگی دعوت می‌شوند اما من در آن سن دعوت شدم. دیگر دیر شده بود و به نظرم برای من خیلی خوب نبود.

وی تصریح کرد: در سال گذشته با تیم شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر صعود کردیم و روزهای خیلی خوبی داشتیم. با کمک بازیکنانم توانستیم تماشاگران این تیم را خوشحال کنیم و اتفاقات خیلی خوبی در آن زمان رقم خورده بود.

سرمربی پیکان در مورد وضعیت پیکان گفت: فکر کنم بعد از این بازی یا سکته می‌کنم یا سرپا می‌ایستم. امیدوارم سکته نکنم، برنده یا بازنده بودن در این مسابقه برای آینده هر دو تیم خیلی اهمیت دارد.یک تیم سکته می‌کند و یک تیم سرپا می‌ایستد و ادامه راه لیگ را می‌رود.

ویسی در خصوص مصدومان تیمش اظهار داشت: ما نادر محمدی را به خاطر در رفتن کتفش و جلال‌الدین علی محمدی را به خاطر شکستن گونه نداریم. نادر بازیکن جوانی است و فکر می‌کنم چشم خورد. امیدوارم هر چه سریع‌تر خوب شود و به تیم برگردد. علی محمدی هم همین طور، متأسفانه گونه او شکسته است و فردا این دو بازیکن را نداریم.

وی در مورد اینکه گفته بود بازی با سایپا کثیف بود، توضیح داد: این بازی اصلا کلا بازی بدی بود. بازی نحسی بود و خوب نبود و به همین خاطر این حرف را زدم.

ویسی ادامه داد: اصلا نگران جوانی داور نیستیم، به دنبال انجام یک بازی جوانمردانه و خوب هستیم. می‌دانم تیم مقابل هم جوانمردانه بازی می‌کنند، اصلا بحث داوری نداریم. اشتباه داوری همیشه وجود دارد و اگر برای هر دو تیم باشد ایرادی ندارد و کسی مظنون نمی‌شود. به این داور کمک می‌کنیم، او مطمئنا خوب سوت می‌زند و آینده خودش را با این سوت زدن تضمین می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید