ویسی: تیمی‌که شانس کسب سهمیه ندارد موافق تعطیلی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: روزهای سخت و تلخی بر مردم کشورهای جهان و البته هموطنان شریف ایرانی گذشته و به نظرم چند ماه سخت دیگر هم در انتظار است؛ اقتصاد متحمل صدمات عمیقی شده و بسیاری اصناف به شدت آسیب دیده اند.

عبدالله ویسی اظهار کرد: امیدوارم با درایت تصمیم گیرندگان از وخامت شرایط پیش رو کاسته شود و به عنوان یک شهروند به قشرهمه آنهایی که متحمل زحمات پر ریسک شده اند خسته نباشید و دست مریزاد می‌گویم و از خداوند متعال برایشان زندگی سالم و شادی را خواستارم.

سرمربی پیکان درباره شرایط بازیکنان این تیم افزود: همه بازیکنان در لیگ برتر و حتی لیگ‌‌‌های دسته پایین تر در تعطیلات تمرین داشته اند که به صورت انفرادی بوده و از نظر بدنی خیلی عقب نیستند و به نوعی شرایط برای همه یکسان بوده است.

ویسی تصریح کرد: من و بازیکنان می‌دانیم پتانسیل پیکان کسب امتیازات لازم در ۹بازی باقیمانده است بنابراین صبر می‌کنیم تا ببینیم تصمیم مسوولان مربوطه چیست.

وی گفت: تیمی‌که شانس کسب سهمیه ندارد و سقوط هم نمی‌کند موافق تعطیلی است ولی من اگر چنین موضعی بگیرم ایجاد سوتفاهم می‌شود چون این شائبه به وجود می‌آید نگران سقوط تیمم هستم در حالیکه خود من و بازیکنان می‌دانیم پتانسیل پیکان کسب امتیازات لازم در ۹ بازی باقیمانده است بنابراین صبر می‌کنیم تا ببینیم تصمیم مسئولان مربوطه چیست؟

ویسی با تاکید بر اینکه بازیکنان پیکان هم در خانه یا محیط امن تمرین کرده اند، یادآورشد: با مجوز شروع تمرینات گروهی ظرف سه تا چهار هفته تیم‌ها می‌توانند بازی‌‌‌های باقیمانده را از سر بگیرند.

وی در برگزاری لیگ برتر خاطرنشان کرد: نظرات متفاوت هستند مثلا تیم صدرنشین معتقد است در صورت خاتمه لیگ این تیم باید قهرمان شود تیم پنجم جدول با هدف کسب سهمیه علاقمند به ادامه مسابقات است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید