ویسی: تک تک سلول‌های بدن بازیکنان پیکان به دنبال موفقیت بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه ما نیاز به ایجاد تغییرات استراتژیک تیمی‌و یک تحول روحی داشتیم، گفت: با شروع مسابقات در اولین بازی برابر پرسپولیس بازنده شدیم که نیازی به شرح واقعه و توجیه وجود ندارد.

عبدالله ویسی با اشاره به اینکه پس از آن تیم پیکان در هیچ مسابقه‌ای نباخت، اظهار کرد: چند روز بعد از همین بازی ذوب آهن را با چهار گل در اصفهان شکست دادیم و برابر گل گهر به پیروزی رسیدیم.

ویسی ادامه داد: مقابل سایپا و پارس جنوبی در حالی به تساوی رضایت دادیم که شایسته پیروزی بودیم و برابر تیم مدعی تراکتور در تبریز به تساوی رسیدیم، اما همان جا هم پیکان سیمای یک تیم برتر و برنده را داشت.

سرمربی تیم پیکان عنوان کرد: تک تک سلول‌های بدن بازیکنان به دنبال موفقیت بود. به نظر من پیکان در این هفته‌های آخر مثل قهرمان بازی کرد و قهرمان یک چهارم پایانی لیگ بود و استحقاق چنین تیمی‌موفقیت و تحسین است. بعد از بازی در رختکن هم گفتم قدردان حسین آقای فرکی هستم

وی خاطرنشان کرد: فکری از نظر فنی و اخلاقی تیم خوبی را بسته بود ولی به دلایلی که در فوتبال بارها تکرار شده نتوانستند به آنچه مد نظرشان بود برسند و ما سعی کردیم کار نیمه‌تمام پیکان را تمام کنیم. خوشحالم لیگ نوزدهم برای من و مجموعه باشگاه پیکان پایان شیرینی داشت.

سرمربی تیم پیکان تصریح کرد: آرزو می‌کنم برای فصل آینده چه من در خدمت تیم پیکان باشم و چه نباشم، این تیم مدعی کسب سهمیه آسیایی باشد چون از زیر ساخت‌های خوبی برخوردار است.

ویسی همچنین یادآورشد: فشار زیادی روی مربیان است.در چند ماه گذشته فرصت خاصی برای سفر به خوزستان و دیدن خانواده نداشته‌ام. با توجه به شرایطی هم که موجود بود حتی در تعطیلات لیگ برتر ذهن و قلبم اجازه نمی‌داد فرصتی برای استراحت یا تفریح و سرگرمی‌به خودم بدهم. ساعت‌ها از خاتمه بازی پایانی لیگ می‌گذرد ولی هنوز آدرنالین از بدنم دفع نشده و نتوانسته‌ام ریکاوری شوم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید