ویسی: با تمام وجود تلاش می‌کنیم پیکان در لیگ بماند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره دیدار هفته آخر با سپاهان گفت: یا باید با تیمی‌بجنگیم که سهمیه آسیا می‌خواهد یا با تیمی‌که در حال سقوط است. واقعا بازی مقابل این تیم‌ها سخت است و استرس زیادی دارد.

عبدالله ویسی درباره ماندن پیکان در لیگ برتر عنوان کرد: شک نکنید، ما تمام تلاش خود را برای ماندن در لیگ انجام دادیم، به هر حال از شش بازی ۱۳ امتیاز گرفتیم، فقط یک تیم قهرمان می‌تواند اینگونه امتیاز بگیرد. از بازی آخر هم امتیاز می‌گیریم و در لیگ می‌مانیم.

ویسی همچنین در خصوص شرایط تیم فوتبال پیکان در این روزها اظهار داشت: خوشبختانه در وضعیت خوبی قرار داریم اما هر چه امتیاز می‌گیریم هنوز نتوانستیم خودمان را از انتهای جدول بالا بکشیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر دو پله در جدول بالاتر هستیم و به غیر از اینکه باید حواسمان به تیم خودمان باشد باید بازی‌های دیگر را هم زیرنظر داشته باشیم و پرتوان و پر انرژی هفته آخر امتیاز لازم را بگیریم و در لیگ بمانیم.

سرمربی پیکان در خصوص داوری بازی استقلال تصریح کرد: داوری‌ها باید کنترل شده باشند، واقعا در این هفته‌های آخر باید مراقب باشند که تیمی‌متضرر نشود، اگر تیمی‌به خاطر اشتباهات داوری سقوط کند یا سهمیه آسیا را از دست دهد، معذرت خواهی هم کند دیگر فایده ندارد.

او ادامه داد: چون باشگاه میلیارد‌ها هزینه کرده است و با یک معذرت خواهی چیزی حل نخواهد شد. امیدوارم چیدمان داوران در هفته آخر خیلی خوب باشد و داوران هم اشتباه نکنند تا خدایی نکرده حق تیمی‌ضایع نشود.

ویسی در خصوص استرس بالایی که در بازی مقابل استقلال داشت تصریح کرد: واقعا استرس داشتیم، شش ماه است که در حال تلاش و تمرین هستیم و حیف است تیمی‌مانند پیکان با این مدیریت و امکانات چنین جایگاهی در جدول داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید