ویسی: با اطمینان می‌گویم که پیکان سقوط نمی‌کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال پیکان درخصوص این که تیمش ۷ هفته شکست نخورده است، گفت: ما به اندازه تیم قهرمان امتیاز گرفتیم.

عبدالله ویسی افزود: تیمی‌که بخواهد قهرمان شود از هر ۵ بازی باید ده امتیاز کسب کند و ما از ۷ بازی ۱۳ امتیاز کسب کریم و اگر همین روند را از ابتدا داشتیم می‌توانستیم سهمیه بگیریم ولی شرایط اینجوری رقم خورد. امیدواریم که فردا این روند را ادامه دهیم و با دست پر از زمین خارج شویم.

ویسی پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: مثل بازی‌‌‌های قبل یک بازی سخت و سرنوشت ساز داریم. سرنوشت ۸،۹ تیم در بالا و پایین جدول به هفته آخر کشیده شده است که ما هم جزو آن‌ها هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم روند امتیازگیری را ادامه دهیم و امیدواریم با یک بازی خوب و زیبا تکلیف مان را که دست خودمان است، روشن کنیم. امیدوارم تیم خوب پیکان در لیگ باقی بماند.

او درخصوص اینکه چه تیمی‌قهرمان لیگ خواهد شد؟ ابراز کرد: من نمی‌توانم بگویم کدام تیم سقوط می‌کند و یا چه تیمی‌در لیگ باقی می‌ماند اما فقط می‌توانم بگویم پیکان سقوط نمی‌کند.

وی اضافه کرد: تشکر ویژه ای از رسانه ها، داوران، هیات فوتبال، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می‌کنم. هفته آخر است و اگر خوبی و بدی دیدید به بزرگی خودتان ببخشید. امیدوارم لیگ آینده لیگ خیلی خوبی باشد و تماشاگران بتوانند به ورزشگاه بیایند و بازی‌ها را از نزدیک ببینند.

او ادامه داد: اگر مقابل تیمی‌بازی می‌کردیم که بیخیال رتبه هم بود باز هم مشکل پیدا می‌کردیم چرا که هیچ استرسی نمی‌توانستند داشته باشند. به هر حال آن‌ها هم برای کسب سهمیه استرس دارند و شرایط مساوی داریم.

ویسی نصریح کرد: ما برای بقا و آن‌ها برای کسب سهمیه می‌جنگند. فکر می‌کنم سپاهان دیگر سهمیه را به دست آورده است و باخت مقابل ما هم برایشان چیزی را تغییر نمی‌دهد و بالای جدول باقی می‌ماند. برای ما مهم تر است که این بازی را ببریم. از سپاهان شناخت خوبی داریم و این تیم را می‌شناسیم. امیدواریم نتیجه به نفع ما رقم بخورد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید