وعده‌‌‌های  سرپرست دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال در مورد بانوان داور

سرپرست دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال، رضا سخندان، در گفت‌وگویی در خصوص  مشکلات بانوان داور گفت: مشکلات داوری چه در بخش آقایان و چه در بخش بانوان زیاد است و ما به آن‌ها واقف هستیم. در بخش بانوان، یک سری مشکلات ساختاری، از تهیه البسه گرفته تا هزینه و نوع رفت و آمد آن‌ها به شهرهای مختلف برای قضاوت وجود دارد. ما با همکاری کمیته داوران و فدراسیون فوتبال در صدد حل این مشکلات هستیم و در تلاشیم تا هر چه زودتر دغدغه آن‌ها را هم رفع کنیم. چنین تفکری که بین آقایان و بانوان فرق گذاشته شود وجود ندارد و ما سعی در حل مشکلات داریم.

سرپرست دپارتمان داوری درباره حل مشکلات بانوان داور توضیح داد: یک سری تیم‌ها برای محل اسکان خانم ها، آن‌ها را به مجتمع‌های سطح پایین یا خانه‌های شخصی می‌بردند که این باشگاه‌ها را مجاب کردیم تا برای بانوان داور هتل تهیه کنند و هیچ باشگاهی حق ندارد جز هتل، مکان دیگری را برای خانم‌ها در نظر بگیرد. همچنین فکر جدی برای رفت و آمد این داوران و هزینه‌های آن شده است که به زودی آن هم به سازمان لیگ ابلاغ می‌شود تا با حواسی جمع، ناظر به اجرای آن توسط باشگاه‌ها باشد.

وی ادامه داد: حقوق بانوان نیز مانند آقایان ۴ برابر شده و پرداخت حقوق و مطالبات آن‌ها برعهده سازمان لیگ است که آن را هم به زودی پیگیری می‌کنیم تا دغدغه بانوان داور را برطرف کنیم. پیگیر حل شدن کلیه مشکلات جامعه داوری هستیم و امیدوارم این اتفاقات هم زودتر برطرف شد و ناراحتی را در جامعه داوری شاهد نباشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید