وطن‌پرست: شرایط تیم‌ نوجوانان برای انتخاب سرمربی خاص است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابراهیم وطن‌پرست یک عضو کمیته فنی فدراسیون والیبال ایران در واکنش به این انتقاد برخی کارشناسان که فدراسیون دیر اقدام به انتخاب سرمربی ‌نوجوانان کرده است؟ توضیح داد: من با این‌ نظر موافق نیستم چون با توجه به شرایط ایجاد شده به خاطر کرونا، در سطح ‌جهانی‌ و قاره‌ای‌ یک‌ مقدار روند انجام فعالیت‌ها کند شده است، ولی این نظر را قبول‌ دارم که باید بهترین گزینه انتخاب شود.

ابراهیم وطن‌پرست افزود: در حال حاضر فدراسیون ‌ایران درگیر انتخاب سرمربی تیم بزرگسالان بود بیش‌تر انرژی خود را با توجه به نزدیک بودن المپیک، روی این‌ موضوع می‌گذاشت. فکر می‌کنم در ادامه راجع به این مساله هم تصمیم‌گیری‌های خوبی صورت می‌گیرد. خوشبختانه ما مربیان‌ خوبی‌ ‌در سطح کشور داریم که می‌توانند به تیم‌ نوجوانان کمک‌ کنند.

او در واکنش به این‌ موضوع که آیا بهتر ‌نیست برای انتخاب سرمربی تیم‌ نوجوانان هم با توجه به حساسیت امسال از کمیته فنی استفاده شود؟ توضیح داد: قطعا هر انتخاب و تصمیمی‌که با خرد جمعی صورت بگیرد خوب خواهد بود و این موضوع پیشنهاد خوبی است. به هر حال اگر بهترین گزینه را می‌خواهیم باید با خرد جمعی باشد.

وطن‌پرست در مورد شرایط موجود برای انتخاب سرمربی تیم نوجوانان‌ والیبال توضیح داد: با توجه به این که شرایط تیم‌ نوجوانان برای انتخاب سرمربی خاص است، باید مطالعه کافی صورت بگیرد تا بهترین گزینه انتخاب شود. طی روزهای گذشته هم چند گزینه نهایی شدند و اسم یکی از نفرات هم خیلی پررنگ بود، اما دوباره این کار متوقف شد.

وطن‌پرست ادامه داد: با توجه به این که بعد از المپیک نیاز به نیروی جدید داریم و در واقع این تیم نوجوانان منبع تغذیه تیم ملی است، بایستی برنامه‌ مدون برای این رده سنی داشته باشیم که در وهله اول انتخاب کادرفنی خوب است. از نظر من سرمربی جدید باید باتجربه بوده و کارنامه خوبی در این رده سنی داشته باشد، چرا که این رده سنی از حساسیت‌های خاصی برخوردار است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید