وطنخواه: بازیکنان نباید فریب پیروزی برابر السد را بخورند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا وطنخواه پیشکسوت و سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد رویارویی با پاختاکور ازبکستان در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها گفت: همه تیم‌هایی که در این مرحله حضور دارند تیم‌‌‌های خوبی هستند اما فکر می‌کنم قرعه به مراتب مناسب‌تری به پرسپولیس نسبت به سایر تیم‌ها خورد و این تیم باید به مصاف با پاختاکور برود.

رضا وطنخواه افزود: نباید بازیکنان به هیچ وجه فریب پیروزی برابر السد را بخورند و مغرور شوند و باید همین روند را ادامه دهند تا بعد از چند سال یک قهرمانی برای ایران در آسیا رقم بخورد. هر چند بازیکنان تجربه کافی را برای حفظ روند خوب خود دارند.

وی همچنین ابراز کرد: اگر تیم فوتبال پرسپولیس بتواند مانند السد با برنامه و خوب بازی کند به طور حتم تیمی‌در آسیا نمی‌تواند مقابل آن ایستادگی کند و خطرساز شود و با همین روند قهرمان آسیا خواهیم شد.

وطنخواه افزود: تیم بسیار عالی و بی نقص بازی کرد و به تنها روشی که می‌شد مقابل تیم قدرتمند و خوب السد نتیجه گرفت هم این سبکی بود که کادر فنی برای این مسابقه در نظر گرفته بود.

وی گفت: برانکو پایه گذار این موفقیت‌های تیم فوتبال پرسپولیس بود اما ادامه روند موفقیت خیلی مهم بود که با حضور یحیی گل‌محمدی به خوبی این اتفاق افتاد و تیم توانست همچنان روی ریل موفقیت حرکت کند.

او هچنین خاطرنشان کرد: بازیکنان این تیم واقعا از جان مایه گذاشتند و عملکرد آنها بسیار قابل تحسین بود آنها با غیرت بازی کردند و نشان دادند که می‌توانند به عناوین بزرگی دست پیدا کنند.

وطنخواه در پایان صحبت هایش یادآورشد: واقعاً باید به این کادر فنی و بازیکنان تبریک گفت چرا که آنها آبرو و افتخار فوتبال ایران بودند و توانستند به خوبی از اعتبار فوتبال ایران در آسیا دفاع کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید