وضعیت پرسپولیس از نگاه عبدی

عبدی پیشکسوت پرسپولیس در مصاحبه ای، به تحلیل وضعیت آن تیم پرداخته و گفت:

عبدی: پرسپولیس برای رقبا شناخته شده است

پرسپولیس در نیم فصل دوم با پیروزی کار خود را آغاز کرد و این به ما کمک کرد که در کورس بمانیم. امتیازات باقی مانده خیلی مهم است و دیگر نباید امتیازی از دست بدهیم.

آلومینیوم از تیم‌های خوب لیگ است؛ تیمی است که فوتبال با کیفیتی بازی‌ می‌کند. با این حال پرسپولیس با تغییراتی که ایجاد کرد توانست در گلزنی خوب عمل کند و نتیجه بگیرد.

پرسپولیس برای رقبا شناخته شده است. تیم‌ها با شناخت خوبی نسبت به پرسپولیس به میدان می‌روند و به خوبی بازیکنان را آنالیز می‌کنند که برای مثال در دیدار مقابل آلومینیوم دیدیدم که تا حریف گل‌ خورد دیگر برنامه‌اش به هم ریخت و بی‌مهابا حمله کرد.

این موضوع به پرسپولیس کمک کرد تا گل‌های بیشتری به ثمر برساند. باید از این موضوع درس بگیرد که در هر مسابقه برای اینکه بتواند برنامه‌هایش را به خوبی در زمین اجرا کند، زودتر به حریفان گل بزند.

عبدی: پرسپولیس برای رقبا شناخته شده است

رامین بازیکن خوب، فوق‌العاده و با تجربه‌ای است که هم در دفاع و هم در حمله تاثیرگذار است. از طرفی تجربه او می‌تواند به ما کمک زیادی کند اما از الان نمی‌شود از او توقع زیادی داشت و باید به او زمان داد.

دیگر باید محتاط بود و نباید امتیازی از دست داد. باید تلاش کنیم  تا امتیازی از دست ندهیم. در این شرایط شهرآورد پیش رو فوق‌العاده جذاب خواهد بود.

عبدی: پرسپولیس برای رقبا شناخته شده است

پرسپولیس روز چهارشنبه (۴ اسفند) از ساعت ۱۷ و در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور سیرجان میهمان گل‌گهر است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید