وضعیت نامناسب بهداشتی تیم ملی امید

سایت رسمی‌فدراسیون فوتبال اعلام کرد، با توجه به حجم بالای سرماخوردگی در اردوی تیم ملی امید، دو بازیکن یعنی علیرضا رضایی دروازه‌بان اول تیم ملی امیدو محمدمهدی محبی دیگر بازیکن این تیم به دلیل تب و لرز شدید، به بیمارستان ابن سینا دوشنبه منتقل شدند. دکتر ارسلان بهمنی‌پور پزشک تیم و یوسف جعفری مدیراجرایی تیم ملی امید همراه این دو بازیکن به بیمارستان رفتند و پس از سرم‌تراپی به هتل بازگشتند.

محمد محمدی سرپرست تیم ملی امید، چیا فوادی مدیررسانه‌ای تیم به همراه محمدعلی دهقانی تدارکات تیم هم دچار سرماخوردگی شدید شدند، اما تشخیص کادر پزشکی این بود که این دو در اتاق‌های‌شان بمانند تا با استراحت و رژیم دارویی مراحل درمان را طی کنند.

پیش از این جان‌ لامرز مربی تیم ملی امید و مهران شدیدی‌پور دستیار ایرانی مهدی مهدوی‌کیا هم دچار سرماخوردگی شده بودند که با توجه به تجویز دارویی، توانستند به بازی دیروز مقابل تاجیکستان برسند.

از جمع 23 بازیکن تیم ملی امید، 14 بازیکن سرماخورده بودند و یک بازیکن (فرزان دانا) به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، نتوانست به بازی مقابل تاجیکستان برسد. در روزهای گذشته حدود هشت تن از اعضای کادر تیم هم دچار سرماخوردگی شده بودند تا از جمع 40 نفر، 23 نفر سرماخوردگی را در دوشنبه تاجیکستان تجربه کنند. در این میان در روزهای گذشته، کادر پزشکی تیم زیر 23 سال، با همه توان درمان سرماخورده‌ها را در دستور کار قرار داده بود و فشار زیادی را متحمل شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید